KHL
Avtomobilist Jekatyerinburg – AK Barsz Kazany 3:4 (szétlövés után) | SZKA Szentpétervár – Dinamo Moszkva 2:3 (vége) | HC Dinamo Minszk – Amur Habarovszk 4:1 (vége)
SZKA Szentpétervár
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Dinamo Moszkva
szombat 19.01.2013, 14:30 • Jégpalota, Szentpétervár • KHL

Izgalmas végjátékot követően a hazai mezőnyfölény ellenére a Dinamo Moszkva 3:2 arányban múlja felül az SKA Szentpétervár csapatát. A második és harmadik harmadban a hazaiak képtelenek voltak gólt ütni, és a moszkvaiak szépen csendben átvették a vezetést, és nyertek is.
    Felfelé nem sok mindenki lógott ki a mai mezőnyből, lefelé viszont az SKA kapusa, Ezhov. Az elképesztő potyagólján kívül is voltak hibái.
    Nem sok idő marad azonban az örömre vagy a bánatra, kedden ugyanis Moszkvában néznek farkasszemet a csapatok, magyar idő szerint 16.30-tól.
    Lövések: 35 illetve 25 lövés
    Kiállítások: 8 illetve 6 perc (16:36:53)

59:16
    Majdnem gól az üres kapuba, nem sokkal megy mellé a pakk, azonban így tilos felszabadítás lesz belőle