HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 1:2 (vége)
Corona Brasov Wolves
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Dab.Docler
vasárnap 20.01.2013, 18:30 • Patinoarul „Olimpic” Brasov • MOL Liga

Ünnepelnek a vendég játékosok, izgalmas, küzdelmes mérkőzést tudtak megnyerni. A végén nagyon meleg volt a pite, de Sevela védéseinek hála egy kapott góllal megúszták a mérkőzést.
    Ezzel a vereséggel a Brassó igencsak távolodni látszik a még rájátszást jelentő negyedik helytől (20:40:41)

59:15
    Virág Csanád hagy ki óriási lehetőséget! Elképesztő helyzet volt!

59:08
    A saját harmadból próbál gólt ütni az újváros, de mellé megy, így tilos felszabadítás. A hazai kapu továbbra is üres

58:35
    Üres a hazai kapu

58:30
    Időkérés a hazaiknál

58:22
    Majdnem öngól a vendégeknél! Kiss Ádámról saját kapuja felé pattan a korong!