HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 1:2 (vége)

31:30
    Újabb sérülés, eléggé kemény lett a mérkőzés, a játékosok nem kímélik egymást, Pysarenko megússza a kiállítást

31:03
    Lőrincz (BRASSÓ) áll ki 2 percre magas botért

27:29
    Pysarenko (BRASSÓ) áll ki 2 percre, 5 a 3 ellen a vendégek

25:59
    Antal (BRASSÓ) megy ki 2 percre bottal ütésért, Somogyi elviszik az orvosi szobára

22:05
    Tőkési (DAB) áll ki 2 percre bottal akasztásért, és a hazaiaktól is van kiállítás, Fodor (BRASSÓ) megy ki 2 percre

18:24
    Lindgren (DAB) megy ki 2 percre

18:15
    Wehrs (BRASSÓ) áll ki 2 percre gáncsolásért

03:59
    Bonar (BRASSÓ) áll ki 2 percre
    Gólok és gólpasszok: 24. Antal (Wehrs, Petres) - 37. Gröshl (Tőkési), 41. Szappanos (Pavuk)

Corona Brasov Wolves: Polc - Wehrs, Pysarenko, Bonar, Zsók, Petres - Rawlik, Nagy, Péter, Antal, Virág Csanád - Hietamaki, Fodor, Imecs, Bálint - Mastaleriu, Borsos, Lőrincz, Basilidesz
    Dab.Docler: Sevela - Lindgren, Kiss D., Pavuk, Galanisz, Szappanos - Huba, Chvatal, Peterdi, Vaszjunyin, Azari - Tőkési, Hüffner, Somogyi, Gröshl, Kiss Á. - Erdélyi, Papp, Strenk, Virág Tamás, Sabados

Játékvezetők: Csomortani Zsolt, Gergely Lehel - Mathé Istvan, Trandafir Mihai