Southampton FC – Everton FC 0:0 (vége)
Southampton FC
0:0 (0:0)
Everton FC
hétfő 21.01.2013, 21:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

Az első félidőben láthattunk igazán jó meccset, a második félidőben már leült a játék, kevés helyzet volt. A vendégeknek lett volna fontosabb a három pont begyűjtése, ami nem sikerült, így messze vannak továbbra is a BL selejtezős helytől. A hazaiaknak a döntetlen nem rossz eredmény az Everton ellen, de ők sem nyugodhatnak meg így a kiesés elleni harcban. (22:53:23)

94
    Szabálytalankodott Naismith úgyhogy kifelé jöhet szabadrúgás.

94
    Még egy vendég szöglet a végére.

93
    Még Mirallas került helyzetbe a végén, de a lapos lövése nem okozott gondot Borucnak.

91
    Még a hazai csapat próbálkozik egy gólt begyötörni, de úgy néz ki itt pontosztozkodás lesz.

90
    4 perc a ráadás.

89
    A szögletet kifejelték a vendégek.

88
    Hazai kontra után Davis próbálkozott beadással, de beleléptek, így szöglet.

87
    Kihasználja utolsó cserelehetőségét is a Southampton. Puncheon helyén De Riddel.

87
    A szöglet után nem lett helyzet, kirúgás jöhet.

86
    Neville mentett szögletre egy hazai támadásnál.

85
    Rossz vendég indítás után Boruc kirúgása jöhet.

84
    Puncheon szöglete után Lambert fejelt a hosszún, de a fejese egy kevéssel fölé ment.