Calgary Flames – San Jose Sharks 1:4 (vége) | Arizona – Chicago Blackhawks 4:6 (vége) | Boston Bruins – Winnipeg Jets 2:1 (szétlövés után)
Calgary Flames
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
San Jose Sharks
hétfő 21.01.2013, 00:15NHL

Amilyen szorosnak indult, annyira sima lett a vége. A második harmadban zsinórban ütött 3 gólt a San Jose és ezt a Calgary ma nem bírta el.

Köszönöm a figyelmüket! (02:55:45)

60:00

59:59
    Butler majdnem megszerzi a Calgary ötödik találatát.

59:00
    A Sharks gólt szerzett!

DAN BOYLE kihasználja az emberelőnyös helyzetet és nagy valószínűséggel beállítja a végeredményt.

Gólpassz: Thornton és Pavelski

59:00
    Az utolsó percen belül vagyunk.

58:36
    Páros kiállítás: Glencross (Calgary) áll ki két percre, mivel gáncsolt, Baertschi szintén két percet kap, mivel fogta az ellenfelét.

58:13
    Kiegészültek a Calgary játékosai.

56:13
    Stajan (Calgary) korcsolyázik le két percre, mivel bottal akasztott.

55:00
    Az utolsó 5 percen belül vagyunk.

54:00
    Kevesebb most a veszélyes szituáció.

53:50
    Valamit ki kéne találnia a Calgary csapatának, mert vészesen fogy az idő és kétgólos hátrányban vannak.

53:25
    Pavelski löketét védte Kiprusoff.

52:59
    Butler okozott nehézséget Niemi kapusnak.

51:00
    Sportszerű a mérkőzés, nagyon kevés kiállítást láthattunk eddig.

50:45
    Wideman veszélyeztette a San Jose kapuját.

50:00
    Aktívabb az utóbbi percekben a Sharks.

48:55
    Clowe kísérletezett a San Jose részéről.

48:00
    A San Jose okosan tartja az eredményt.

47:40
    Desjardins próbálkozott, de nem járt sikerrel.

46:00
    A semleges harmadban zajlik a játék.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 13. Stempniak (Backlund, Bouwmeester) - 34. Marleau (Thornton), 36. Havlat (Clowe, Vlasic), 39. Marleau (Boyle, Pavelski), 59. Boyle (Thornton, Pavelski)

Calgary Flames: Kiprusoff (Karlsson) – Bouwmeester, Giordano, Wideman, Butler, Sarich, Smith – Iginla, Tanguay, Glencross – Cammalleri, Backlund, Bartschi – Stempniak, Stajan, Horak – Jackman, Jones, Comeau
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Vlasic, Burns, Murray, Petrecki, Stuart – Pavelski, Thornton, Couture – Havlat, Marleau, Clowe – Burish, Handzus, Galiardi – Wingels, Desjardins, McLaren

Játékvezetők: St. Pierre, Leggo - Wheler, Sericolo