Szalavat Julajev – HK Szibir Novoszibirszk 3:1 (vége) | Traktor Cseljabinszk – Metallurg Magnyitogorszk 4:1 (vége) | AK Barsz Kazany – Metallurg Novokuznyeck 5:1 (vége)
Szalavat Julajev
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
HK Szibir Novoszibirszk
szerda 23.01.2013, 14:00 • Ufa-Arena, Ufa • KHL

Nem hozott emlékezetes mérkőzést a Szalavat és a Szibir találkozója, az első harmadot uralták a hazaiak, azt a két gólt, amivel gyakorlatilag megnyerték a meccset, akkor szerezték.

A vendégek a második harmadban kétszer voltak előnyben, ezzel nem tudtak élni, és az utolsó felvonásban már csak szépíteni tudtak a nem sokkal korábban eredményes hazaiak ellen.

(16:15:26)

60:00

59:02
    A Novosibirsk gólt szerzett!
    JORI LEHTERA a kapuval szemben állva közelről lő Tarkki hálójába! 3:1 Assziszt: Enlund

A Szalavat gólt szerzett!
    ANTTI PIHLSTROM a vendégek kapuja előtt vesz át jól egy beadást, kicselezi a kapust és a hálóba helyezi a korongot! 3:0 Assziszt: Zivojnov, Slepisev