Swansea City
0:0 (0:0)
Chelsea Football Club
szerda 23.01.2013, 20:45 • Stamford Bridge • Angol Ligakupa

Nagyon jó és erös 1. félidöt láthattunk, de 2. félidöben nem láthattuk ugyanezt. Jól focizott a hazai csapat és rendre kivédekezték a Chelsea támadásait. Teljesen jogosan léphetnek tovább a döntöbe . (22:46:38)

95
    Dyer nagy lövését Ćech veszi ki a bal felsö sarokból.

94
    Banak egy nagyon hosszú átadás ami Tremmel kezébe köt ki.

93
    Swansea szépen adogat , elbújtatta egy ideje a labdát.

92
    A hazai csapat szöglete nem veszélyeztette ĆECH kapuját.

92
    Dyer kiharcolt egy szögletet.

91
    Mai mérközésre 19 506 nézö volt kíváncsi a helyzínen.

90
    6 percet hosszabbít Foy játékvezetö.

90
    Utolsó percben belü állunk és az eredmény még minidg 0:0. Szinte 100% kijelenhetjük, hogy Swansea ott van a döntöben.

88
    Ki egyedül mehetett kapura, de elakadt saját lábában és leszerelték.

85
    Harmadik csere lehetöségét is kihasználja a Chelsea. Lehívja csapatkapitányát ASHLEY COLE, helyére jöní RYAN BERTAND.

83
    Hernandez bomba lövését Ćech védi.

81
    Következö cseréjét is kihasználja a londoni gárda. OSCAR lejön és a pályára léphet FERNANDO TORRES.

80
    Eden Hazard teljesen jogos piros lapot kapott. A földön fekvö labda szedöt hasba rúgta.

79
    Megint áll a játék, Hazard megrúgta a labdaszedöt.

77
    Hazaiak teljes létszámmal a saját térfelén védekezik, szinte mindenki a tizenhatosban.

75
    Lampard nemtudta áttvenni a labdát, jöhetnek a hazaiak.

74
    Ba Matalal játszott össze, de Mata lapos lövését Tremmel vetödve védi.

72
    Hernandez lött, de Cole biztonságba fejelte a labdát.

71
    Nagyon jól védekeznek a hazaiak, ebbena félidöben sokkal kevesebb esélyük volt .

70
    Kirúgás következik, amit kivág Tremmel.

69
    Szögletet rúg a Chelsea.

68
    Cserél a Chelsea is Branislav Ivanovič lemegy és bejön David Luiz.

66
    Elsö csere a mérközésen , amit a hazaiak használnak ki. Elfáradt Routledge Wayne és bejön helyére Nathan Dyer.

65
    De Guzman beadása hosszú, jöhet a Chelsea bedobással.

62
    Folytatódik a játék, Britton fejét bekötötték, mert felszakadt a szemöldöke.

61
    Áll a játék ismételten, ugyanis Brittont lekönyökölték.

61
    Britton tépi meg Mata mezét. Szabdrúgás következik.

59
    Ramirez kapáslövése 5 méterrel mellé száll.

58
    Elég sok a pontatlan áttadás a Londoniaknál.

56
    Hernandez fantasztikusan hozza ki a labdát és csak szabálytalansággal tudják megállítani.

55
    Eseménytelenül zajlik a második félidö 10. perce.

53
    A hazaiak kontrája csak bedobással folytatódik.

52
    Beadást Tremmel boxolja ki.

51
    Mata szögletet harcolt ki.

50
    Elönyszabályt adott a játékvezetö és Ba próbálkozott egy lövéssel, de éppen csak mellé szállt a jobblábas lövés.

49
    Folytatódik a játék Chelsea szabadrúgásával.

48
    Williems szabálytalankodott Hazarddal szemben. Áll a játék, Hazard földön.

47
    Egy gyönyörü és pontos indítás Michunka, de sajnos lesröl indult.

47
    Vendégek adogatnak, egészen a cseh kapustól jönnek felfele.

46
    Második félidöt a fehér mezesek kezdték.

46

Perceken belül kezdödik a második félidö.

Az elsö félidö után 0:0 az állás, de mindkét csapatnak volt esélye böven. Gólt még nem láttunk, de a második félidöben biztosan látunk azt is. Nagyon jó volt az elsö félidö. Kíváncsian várjuk, ki milyen taktikával jön ki az öltözöböl.

45
    Ba elött nagy lehetöség, odapattan hozzá a labda, de jócskán fölélövi.

37
    A meccs elsö komolyabb szabálytalansága. Ramires rúgta le Kit. Kit ápolni kell.

36
    Mata cselezi be magát a tizenhatosba, de Rangel rárúgja a labdát és jöhet a kirúgás.

35
    Elkapkodja a Chelsea a támadásukat és Oscar rossz passza elhagyja a játékteret.

34
    Pár perce csak a Chelsea birtokolja a labdát, de gólt még nem sikerült szerezniük.

33
    Swansea kontrával jöhetett volna, de a londoni védök, ezt nem hagyják.

32
    Ramires kivágja oldalra a labdát, nagyon rossz áttadás.

31
    A londoni Oscar ismét nagy lehetöséghez jutott, de túl sokat várt így elpiszkálták elöle a játékszert.

30
    Rossz Tremmel kirúgás után Oscar jöhetett bal szélröl, de Rangel tökéletesen csúszik be és viszi el a labdát.

29
    Hazaiak felrúgják a labdát, Čech pedig tizenhatoson kívülröl mellel veszi le a lebdát, majd továbbítja.

28
    Nehéz dolga lesz a Cheslseanak, mert nagyon jól adogat a hazai gárda és jól is védekezik.

26
    Mata belekotor az áttadásba így Oscarnak hosszú az áttadás.

25
    Szép kombináció , de Chelsea kivágja swanseai játékos elöl.

24
    Ramires 30 méterröl próbálta ki Tremmelt, de magabiztosan fekszik a labdára.

23
    Oscar cselekedett hatékonyan , de lövése elakadt.

22
    Hosszu indítás Michunak, ám Čech kifut a kapuból és tisztázni tud.

21
    Cole ugratta saját magát, de megint védöt talált...következö szöglet.

20
    Hazard próbálkozott egy távoli lövéssel ami elakadt egy lábban. Így jöhet a szöglet.

19
    Kapkodás a Swansea térfelén.

18
    De Guzman lövését sikeresen blokkolja Cahill.

18
    Hazaiak eddig meglehetösen jól játszanak.

17
    Labdatartás az elsö 15 percben:
    Swansea City 51% - 49% Chelsea FC

16
    Hosszúpassz rossz Matanak , ebböl csak bedobás jöhet.

14
    Hosszan indították Hazardt, de fejjel csak csúsztatni tudott. Jöhet a kirúgás.

12
    Hazaiak adogatnak, de a védelem figyel. Egyelöre csak középpen vannak.

10
    Hatalmas lehetöség a Swanseanak, de Ćech kíválóan védett.

9
    Routledge kapott lövési lehetöséget, de szögletre blokkolták.

9
    Nagyon gyors angol foci folyik a játéktéren. Hol az egyik kapusnál a labda , hol a másiknál.

8
    Gyors hazai kontra után , Swansea rúghat szögletet.

7
    Elsö szögletet a Chelsea harcolta ki, de elég rossz megoldás, ugyanis a haziak tisztáztak.

6
    Kirúgással jöhet a vendég gárda.

5
    Kiugratással próbálkoztak a vendégek, de figyelneka védök. Bedobás jöhet.

4
    Vendégek adogatnak körbe a saját térfelükön.

2
    Swansea térfeléröl jöheta Chelsea bedobással.

2
    Bedobással jöhet a Swansea.

2
    Hazai gárda egészen hátul passzolgat és vezeti fel a támadását.

1
    Hazaiak fehér mezben a vendégek kék mezben játszanak.

1
    A középkezdést a vendégek végezhették el.

1

Vonulnak ki a játékosok a játéktérre, hamarosan kezdetét veszi az elödöntö.

Játékosok már komolyan készülnek a mérközésre, füvön melegítenek.

A kezdö felállás:
    Swansea City:
    Tremmel ─ Rangel, Chico, Williams, Davies ─ Ki, Britton ─ Hernandez, De Guzman, Routledge ─ Michu.

Chelsea FC:
    Čech ─ Azpilicueta, Cahill, Ivanovič, Cole ─ Ramires, Lampard ─ Oscar, Mata, Hazard ─ Ba.

Játékvezetök: Foy ─ Collin, Bennett.

SWANSEA csapata egyébként nem szerepel túl jól de rosszul sem, ugyanis az elmúlt hat meccsükböl 2 megnyert,1 veszített és 3 kikapott.

CHELSEA pedig 3 gyözelmet, 2 vereséget és egy döntetlent tudhat a háta mögött.

Nagyon szoros meccsnek nézünk elébe , ugyanis Chelseanek nem elég az egyszerü gyözelem, hanem legalább 3:0 ra kell nyerniük, ha nem akarnak ráadást játszani.

Elözetes kezdöcsapat:

Swansea City: Tremmel ─ Rangel, Monk, Williams, Davies ─ Ki, Britton ─ Hernandez, De Guzman, Routledge ─ Michu.

Chelsea FC: Čech ─ Azpilicueta, Cahill, Ivanovič, Cole ─ Ramires, Lampard ─ Marin, Mata, Hazard ─ Ba.

Ma este kiderül ki jut tovább a döntöbe és ki kap esélyt, hogy megnyerje a kupát. Az esélyesebb csapat CHELSEA csapata kikapott 0:2 re. Vajon a visszavágón idegenben tud úgy gyözedelmeskedni, hogy ök jutnak a döntöbe? Ezekre a kérédesekre megkapjuk a választ.

Chelsea az elödötöbe jövet Wolwest elverte 6:0 , majd a Man. Utd. csapatát is 5:4 re.

Swansea City elverte Liverpool csapatát 3:1 és a másodikligás Middlesbrough FC csapatát 1:0 ra.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:45 - kor kezdődik.