OGC Nice – AS Nancy-Lorraine 4:6 (bűnt. vége) | Montpellier HSC – FC Sochaux 2:3 (hosszabbítás vége) | Paris Saint-Germain – Toulouse FC 3:1 (vége)
bűntető vége
OGC Nice
4:6 (1:1)
AS Nancy-Lorraine
szerda 23.01.2013, 14:15 • Stade Municipal du Ray, Nice • Francia Kupa

AS Nancy-Lorraine nyerte a nagyon szoros mérközést , de végül ök folytathatják a Francia kupában a 4:6 os gyözelem után. (18:09:31)

120
    Nancy gólt szerzett! MURATORI VINCENT gólt lött.

120
    Nice gólt szerzett! CICELLI RENATO gólt lött.

120
    Nancy gólt szerzett! SEBASTIEN PUYGRENIER gólt lött.

120
    Nancy gólt szerzett! SAMI JOEL rúgta a gólt.

120
    Cvitanich jobblábas lövését Ndy tudta nehezn védeni, szöglettel folytatódhat a játék.

119
    Egy perc van hátra és jöhetnek a tizenegyesek.

118
    Nagy játék a vendégeknél, de sajnos gólt nem sikerült szerezniük , ugyanis az utolsó pillanatban becsúszott a védö és szabályosan szerelt.

116
    Pied cselezte be magát szépen a tizenhatosba , de a védök nagyon szépen leszerelték.

112
    Már csak 8 percük maradt a csapatoknak, hogy gólt szerezzenek.

109
    Nice végezhet el egy nagyon fontos szögletet, de a szöglet a kapu fölé száll.

109
    Eseménytelenül zajlik a 2. félidö. Talán már a tizenegyes párbajra készülnek a játékosok.

106
    Áll a játék, ugyanis két labda a pályán.

106
    Vendégek kezdenek.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Befejeződött az 1.félid.hossz..

105
    Sorfalba pattant a labda és a bíró le is fújta a ráadás elsö félidejét.

105
    Meccs legnagyobb lehetösége a Nancy csapat elött. Szabadrúgást rúghat a tizenhatosról.

104
    Ráadásban többnyire a hazaiak domináltak.

103
    Percek vannak csak hátra a ráadás elsö félidejéböl.

102
    Muapay az ötösröl rúgta a kapu mellé, ekkorát nem szabad hibázni ilyen állásnál.

101
    Kirúgás következik a Nancy kapujától.

101
    Szöglethez jutott a Nice.

100
    Nagy hajtás van a pályán, egyik csapat sem szeretne kikapni.

99
    Tameze beadását Deller húzta le a levegöböl.

96
    Salif Sane sárgalapot kapott, mert sípszó után elrúgta a labdát.

95
    Bautheac cselezett , aki Cvitanichnak paszsolt, de lesen állt.

93
    Küzdenek a csapatok egymással, vajon büntetö párbaj is lesz ?

92
    Szabadrúgást követ6en jöhetnek a vendégek.

91
    Nice kezdhetett.

Ráadás következik.

90+
    Másodpercekkel a vége elött a kapus mellé nyúlt és a csere DARIO CVITANICH az üres kapuba fejelt.

90+
    Szöglet a haziaknak jobbról, már 7 perce megy a hosszabbítás.

90+
    Szabadrúgáýssal jöhet a hazai gárda, mindenki Ndy kapus elött.

90+
    Ismét hatalmas lehet6séget hagyott ki Nice, de Ndy védeni tudott.

90+
    Idöhúzás gyanánt kihasználják 3. cserelehetöséget is a vendégek.
    Benjamin Moukandjo helyére Julian Jeanvier érkezik.

90+
    Még két perc van hátra a meccsböl.

90+
    Veszekednek a hazaiak a bíróval, mert lest fújt.

90+
    Nagy lehetöség Pied elött, aki egyedül mehetett volna a kapusra, de hosszan csúztatta meg a labdát.

90+
    Nagyon sok a hosszabbítás ,5 perc.

89
    Nice újabb gólnélküli támadása. Digard kapásból akart paszsolni, ami nagyon hosszú lett a csapattársnak.

88
    Nancy tartogatja a labdát Nice tizenhatosa korül.

86
    Ahelyett, hogy a haziak támadnának, a vendégek próbálkoztak nem nagy sikerrel.

85
    5 Perc van hátra plussz a ráadás , továbbra is 1:2.

85
    Mangani távoli áttadását Kolodzienczak rúgjaki. Bedobás következik.

82
    8 perc van hátra meccsböl, a nézök már feladták, de a játékosok még közdenek.

81
    Újból cserélnek a vendégek. A gólszerzö Paul Aloo Efoulout hozzák le és helyére jön Junior Joachim.

80
    Nice gárdája hihetetlenül hajt a gólért, de eddig mindhiába.

79
    Nancy csapat beállt védekezni és szinte csak Nancy támad.

77
    Vnedégek elsö csere lehetöségét használta ki. Lement Jeff Louis és felj6tt Adrien Tameze.

77
    Camel Meriemet Dario Cvitanich válltja. Támadót tesz fel a Nice edzöje.

76
    Vendégek cserére készülödnek, ahogy a haziak is újból.

75
    Pied lesen.

74
    Anin távoli lövésére Ndy veti rá magát.

73
    Hazaiak jöttek fel szépen, de a legfontosabb pillanatban Muapay elvesztette a labdát.

72
    Idegesen és kapkodva játszanak a Nice játékosai. Már 20 perc sincs hátra és vesztenek 1:2 re.

71
    Taktika szabálytalanság után még minidg Nice jöhet.

70
    Most kicsit beszorultak a vendégek, próbálkoznak a hazaiak.

69
    Pied lövéssel probálkozott eredménytelenül.

67
    Játéktér közepén folyik a harc, egyik csapat sem tud helyzetet kialakítani.

66
    Imét eladták a haziak a labdát. Kontrával jöhettek a avendégek, de Louis rosszul passzolt.

65
    Visszafogtak a csapatok, most különösebb helyzet nélkül folyik a mérközés.

64
    Kettös csere a haziaknál. Kevin Diaz helyére Eric Bautheac jött és Alexy Bosettit Jeremy Pied válltja.

63
    Muapay szóló után megszerzik a labdát a vendégek.

62
    Következö kiugratás nem sikeredett, lesröl indult Efoulou.

61
    A védök felszabadítják Deller kapuját.

60
    Vitatható szabadrúgással jöhet a Nancy kb. 25 méterröl.

59
    Áll a játék, ápolják a játékost.

58
    Nancy játékos a pályán, csapattársaMuratori kirúgja a labdát.

57
    Egy fenomenális Dampha kiugratást követöen ismételten PAUL ALOO EFOULOU gurított a kapuba.

56
    Nagoyn rossz áttadás után újra Nicenél a labda. Ennyi bedobást még nem is láttam 5 perc alatt.

55
    Majd egy szép rövidpasszok követöen kigurítják a labdát Ndy mögé. Kirúgás következik.

54
    Bedobás bedobás hátán, feljebb és feljebb jön a Nice.

53
    Gurigázik a Lorraine a saját térfelén.

52
    Vendégek középpályása beadását kifejeli a Nice védelme.

51
    Megnyugodott a labda , mert a vendégek kirúgták a vonalon kívülre.

50
    Kapkodó játék vette kezdetét, alig találják a labdát a játékosok.

49
    Hatalmas lehetöség a Nice csapatánál, de nagyot hibázik a fiatal Meriem és mellé lö.

48
    Folytatódik a játék.Hazai szabadrúgással.

Elsö sárgalapot Muratori kapta, aki jócskán megijedt, mert a játékvezetö véletlen a piros lapott vette elö.

47
    Szabálytalanság a pályán, áll a játék. Kötökönek egymássala játékosok.

47
    Bedobással folytatódika meccs.

46
    Vendégek kezdhették meg a második félidöt.

46

Az elsö félidöben két gólt is láthattunk. Rögtön a 7. percben rúgott gólt a hazai Alexy Bosetti , majd a 23. percben Efoulou értékesítette nagy helyzetjét, így 1:1 az eredmény. Lapot még nem láthattunk a francia játékvezetö kezében, de ideje lenne visszafogni a játékot, mert elég durván csúszkálnak a játékosok.4 szögletje volt a hazai gárádnak és 2 a Nancy csapatának.

45+
    Az egy perces ráadás különösebb helyzet nélkül véget ér.

45+
    A jétekvezetö 1 percet hosszabbít.

45
    Utolsó percen belül,mikor a Nancy támadhat.

44
    Ayasse tisztázott Louis elöl, aki szögletre csúsztatta a labdát.

43
    Dampha újabb távoli lövését láthattuk, jócskán mellé szállt.

42
    Nice harcolta ki következö szögletjét.

41
    Még minidg a vendégek jöhetnek, de most szabadrúgással.

40
    Hosszú, ám pontos indítás Louisnak, aki elöl Deller tisztáz lábbal.

39
    Hazaiak harcolták ki a bedobást.

38
    Szép rövid passzok Meriem és Diaz között. Ndy kapus hárítani tudott.

36
    Lorraine paszsolgat szintén egészen hátra, jól védekeznek a haziak.

35
    Nagyon hosszú indítás ami még meg is csúszik. Kirúgás következhet.

34
    Félpályán folyik a játék, hol Nice , hol Nancy szerzi meg a labdát.

33
    Nice passzolgat egészen hátra, óvatosna kell leniük, mert Louis mindenütt ott van.

32
    Efoulou lesen, jöhet a szabadrúgás egészen a kapustól.

31
    Vendég Louis bátor tervett szött, 30méterröl próbálkozott egy rúgással, de Deller figyelmes.

30
    Rossz megoldás a szabadrúgás után. Nice felszabadít és pont Meriemhez pattan a játékszer, de a vendégek védöi gyorsabbak.

29
    Megint becsúszás, szabadrúgást a Nancy rúghatja. Deller állítja be a sorfalát.

28
    Egyébként az egész mérközésen csak 2 komolyabb helyzet volt, mindekettö gólt ért.

27
    Nagyon nedves a pálya és ezt kihasználva nagyon durva becsúszások vannak. A bírónak ideje lenne megfékeznia haosnló kemény becsúszásokat.

25
    Baloldali szabadrúgással jöhet a Nice, a hazai gárda edzöje pedig reklamál,ugyanis most sincs sárgalap.

23
    A meggyengült védelem mögé PAUL ALOO EFOULOU került aki magabiztosan fejezett be , így 1:1 az állás.

21
    Nagy helyzet maradt ki a Nancynak,de Dampha nemtudta értékesíteni .

19
    Egyre jobban támad a Nancy, érik a gól.

18
    Nancy a középályán adogat, de nem sok sikerrel, ugyanis a haziak feltolták a védelmüket.

17
    Nem a legjobb szöglet, hosszúra sikeredett.

17
    Hazaiak ismét felébredtek, egy szép támadás és egy lövés után szöglet következhet. Blokkolt a védö.

15
    Vendégek hosszú beadása , de a Nancy csatára fejéröl vette le a labdát Deller.

14.
    Hazaiak beálltak védekezni, talán rossz taktika ez ilyen korán.

13
    A csoaatok viszsavettek a hajtásból.

12
    Elég csúnya becsúszás a vendégektöl, de a bíró egyelöre csak figyelmeztet.

11
    11. perc és továbbr ais 1:0 az állás, elég korán vette átt a vezetést a Nice.

9:30
    Ahogy mondtam beadás következett , de a vendégek kifejelték.

9
    Újabb szabadrúgással jöhet a hazai gárda, ez egy jó beadásra jó lehet.

6:50
    Egy újabb bal oldlai elfutást követöen BOSETTI ALEXI a kapuba lött.

5:30
    JObb oldali beadás Nancynak nem sikeredett, lecsúszott a lábáról és jóval elszállt a labda.

4
    Szabadrúgással jöhet a Nice , a színészkedést nem vette be a bíró.

3
    Nancy j.het bedobással, elég csúszós a pálya.

2:50
    Elsö szabadrúgás ameccsen , amelyet a haziak végezhetnek el a saját térfelükröl.

2
    Újabb bal oldali indítás, de már a védök figyelmesek.

1:30
    Rögtöaz elsö helyzet, bal oldlaon indítottak, de a beadást a hazai kapus vette le a levegöböl.

1
    A hazaiak kezdenek.

1

Vendégek fehér mezben a hazaiak fekete-piros csíkos mezben állnak neki a mai küzdelemnek.

Már keményen melegítenek a csapatok, hiszen mindekét csapatnak fontos ez a mai gyözelem, hogy továbbjussanak, mivel a bajnokságban nem érik fel a nagy csapatokat.

A Nice és a Nancy is csak most szállt be a Francia-kupába, mert eddig bérelve volt a helyük az elsö ligás csapatoknak.

Egymással a csapatok 20 szor találkoztak :
    7szer gyözött a Nice
    4 döntetlen és
    9 Nancy gyözelem született
    Tehát mindeképp szoros mérközést figyelhetünk majd meg.

A hazai gárda az elmúlt hat meccsén kíválóan teljesített, ugyanis csak egyszer kapott ki Lyonttól.

A vendég Nancy pedig 2 szer kikapott 3 szor döntetlenezett és csupán csak egyszer vitte el a 3 pontot.

Legyenek üdvözölve a www.onlajnok.com oldalon. A mérközés hamarosan kezdödik és OGC Nice - AS Nancy-Lorraine Francia-kupa meccsét követhetjük percröl percre.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:15 - kor kezdődik.

Gólok: 6. Bosetti A., 90+. Dario Cvitanich, 120. Didier Digard (bünt.), 120. Sami Joel (bünt.), 120. Renato (bünt.), 120. Muratori Vincent (bünt.) - 23. Paul Aloo Efoulou, 57. Paul Aloo Efoulou, 120. Ayasse Thomas (bünt.), 120. Sebastian Puygrenier (bünt.)

Lapok:   0. Muratori Vincent (NIC), 96. Salif Sane (NIC)

OGC Nice: Joris Deller-Civelli,Kolodzienczak,Genevois,KOMIS-Digard, Anin,Diaz(64. E. Bautheac),Muapay-Meriem(77. Cvitanich) , Bosetti(64. J. Pied)
    AS Nancy-Lorraine: Ndy-Ayasse,Sami,Sane,Puygrenier-Mangani,Muratori,Dampha,Moukandjo(90+ Jeanvier)-Efoulou(81.Joachim),Louis(78. Tameze)