Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs 2:5 (vége) | New York Rangers – Boston Bruins 4:3 (hosszabbítás vége) | Vancouver Canucks – Calgary Flames 3:2 (szétlövés után)
hosszabbítás vége
New York Rangers
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Boston Bruins
csütörtök 24.01.2013, 01:30NHL

Hiába kapaszkodott fel a Boston csapata, végül a New York örülhetett. Nagy csata volt, színvonalas mérkőzést láthattunk. Ma a szerencse a vendéglátó mellé állt.

Köszönöm a figyelmüket! (04:16:16)

60:27
    A Rangers gólt szerzett!

MARIAN GABORIK a hosszabbítás első másodperceiben eldönti a találkozót!

Assziszt nélküli találat.

60:01
    A hosszabbítás megkezdődött.

Felküzdötte magát a Boston, ezzel hosszabbítást harcolt ki. Lesznek még itt izgalmak!

Maradjanak velünk!

60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.

59:00
    1 perc van hátra a harmadik harmadból.

58:10
    Teljes létszámban a vendégek.

57:00
    Jól védekezik a vendégcsapat.

56:10
    Paille (Boston) áll ki két percre, mivel gáncsolt.

55:37
    A Bruins gólt szerzett!

NATHAN HORTON kiegyenlít! Micsoda hajrá!

Gólpassz: Campbell

55:12
    Del Zotto veszélyeztette a Boston kapuját.

54:00
    4 a 4 ellen a jégen.

53:55
    Páros kiállítás: Kelly (Boston) akadályozásért, Nash (New York) pedig az ellenfél fogása miatt korcsolyázik le 2 percre.

53:45
    Nagy harc folyik a jégen.

52:30
    Nyomást gyakorol a Boston a New York csapatára, de egyenlíteni eddig még nem sikerült a vendégeknek.

51:17
    Nash kínálta meg Rask kapust egy lövéssel.

50:49
    Hamilton veszélyeztette az ellenfél kapuját.

49:56
    Bergeron riogatta a New York védelmét.

48:17
    Ference (Boston) lőtt kapura, Lundqvist védett.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 5. Gaborik (Richards, Nash), 7. Gaborik (Staal, Del Zotto), 34. Pyatt (Stepan), 61. Gaborik - 22. Marchland (Peverley, Hamilton), 33. Lucic (Chara, Krejci), 56. Horton (Campbell)

New York Rangers: Lundqvist (Biron) - Girardi, McDonagh, Nash, Richards, Hagelin - Gaborik, Stralman, Staal, Stepan, Callahan - Boyle, Pyatt, Kreider, Sel Zotto, Bickel - Rupp, Halpern, Asham
    Boston Bruins: Rask (Khudobin) - Chara, Hamilton, Lucic, Krejci, Horton - Bergeron, Seguin , Marchand, McQuaid Ference - Peverley, Kelly, Boychuk, Johnson, Bourque - Paille, Campbell, Thornton

Játékvezetők: Pochmara, Rooney - Amell, Scherrey