Buffalo Sabres – Carolina Hurricanes 1:3 (vége) | Boston Bruins – New York Islanders 4:2 (vége) | Detroit Red Wings – Minnesota Wild 5:3 (vége)
Anaheim Ducks – Vancouver Canucks 0:5 (vége) | San Jose Sharks – Colorado Avalanche 4:0 (vége)
Boston Bruins
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
New York Islanders
szombat 26.01.2013, 01:00NHL

Az utolsó harmadot jobban bírta a házigazda, végül ez döntött. Nem kis csatában kerekedett felül ellenfelén ma a Boston csapata.

55:13
    Tavares próbálkozott egy lövéssel, de Rask a helyén volt.

55:00
    5 perc van hátra a mérkőzésből, valamit ki kell találnia a New York Islanders csapatának.

53:33
    A Bruins gólt szerzett!

PATRICE BERGERON kétgólosra növeli a hazaiak előnyét!

48:25
    Feldobta a gól a hazaiakat, továbbra is támadásban vannak.

47:07

ZDENO CHARA vezetéshez juttatja a házigazdát!

Gólpassz: Lucic és Horton

46:45
    Nem bírnak egymással a csapatok.

45:52
    Campbell riogatta a New York védelmét.

43:53
    Ference kínálta meg Rask kapust egy lövéssel.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 5. Thornton (Hamilton, Campbell), 34. Campbell (Krejci, Kelly), 48. Chara (Lucic, Horton), 54. Bergeron (Hamilton, Marchand) - 12. Aucoin (McDonald, Ullstrom), 30. Aucoin

Boston Bruins: Rask (Chudobin) - Boychuk, Chara, Segiun, Bergeron, Marchand - Hamilton, Seidenberg, Horton, Krejci, Lucic - McQuaid, Ference, Peverley, Kelly, Bourque - Thornton, Campbell, Paille
    New York Islanders: DiPietro (Nabokov) - Hamonic, A. MacDonald, Okposo, Tavares, Moulson - Streit, Strait, Boyes, Nielsen, Grabner - Carkner, Finley, McDonald, Aucoin, Ullstrom - Cizikas, Reasoner, Martin

Játékvezetők: McCauley, Rehman - Amell, Murphy