Algéria – Elefántcsontpart_dup 2:2 (vége) | Togó – Tunézia 1:1 (vége)
Algéria
2:2 (0:0)
Elefántcsontpart_dup
szerda 30.01.2013, 18:00 • Royal Bafukeng Stadium (Phokeng, NW) • Afrikai Nemzetek Kupája

A másik meccsen Togo jut tovább, miután Tunézia tizenegyest hibázott! (19:52:38)

95
    Drogba és Bony összjátéka után előbbi lő M'Bolhi kezébe közelről!

95
    Utolsó percbe léptünk.

93
    Razak helyén Zokora.

92
    Bony távoli lövése kerüli el a kaput, de azért jó löket volt.

84
    Slimani nem talál el egy labdát középütt!

83
    Slimani nem ér el egy labdát fejjel.

82
    A második gólszerző Soudani helyén Kadir.

80
    Elefántcsontpart gólt szerzett!

Bony egyenlít! Lövése megpattan Mesbah testén, így megy be a kapuba!

80
    Ya Konan ívelése M'Bolhi kezébe megy.

79
    Szögletrúgás! Ya Konan ívelheti be!

78
    Tunézia tizenegyest rontott a másik meccsen!

77

Drogba 11. ANK-góljával 2-1! Szépen csúsztatott a hosszúba!

77
    Lolo cselezte be magát, lövésre szánta el magát, de az utolsó pillanatban belelép egy védő.

76
    Slimani fejelte le lövésre, Mesbah messze ellövi...

74
    Éledezik Elefántcsontpart is most, de azért életveszélyesnek nem nevezném a támadásokat.

70
    Algéria gólt szerzett!

Nahát! 2-0! Soudani felhőfejesét sem védhette Yeboah!

69
    A második már egy fokkal veszélyesebb volt, de föléfejelnek középütt.

69
    Ya Konan pocsék szögletét Soudani fejeli szögletre.

68
    Az ég világon semmi nem változott, kiegyenlített játék. Elefánt szöglet!

66
    Ezzel azonban az ég világon semmi nem változik, Algéria csoportutolsó, Elefántcsontpart csoportelső lesz.

64

Feghouli szerzi Algéria első gólját a tornán, a jobb felsőbe bombázta a tizenegyest!

63
    Még egy tizenegyes! Boka kezel bele egy lapos ívelésbe! Most is szerencséje lesz Yeboahnak?!

63
    Boka adja M'Bolhi kezébe.

62
    Az előző két meccs algériai legjobbja, Feghouli jön be, Boudebouz, aki tizenegyesrontása ellenére is tűrhetően játszott, lejön.

61
    Kirúgás kirúgás hátán...

60
    Most inkább Algéria erőlködik, teljesen sikertelenül.

58
    Mesbah szabálytalankodik Konéval.

57
    Az Elefántok oldalán Bony és Drogba talán a legjobb, míg Algériában Soudanit lehet kiemelni talán.

56
    Kicsit felpörgött a meccs most.

54
    Drogba tette volna Wilfired Bonyhoz, de Halliche előbb ér oda a passz útjába.

54
    Megúszta a sárgát a kapus, de ez bámulatba ejtő megmozdulás volt.

53
    A szabadrúgás elakad a falban.

52
    Atyaisten!!!!! Yeboah eszméletlen gyenge kapus, most éppen megfog egy labdát, majd kisétál vele a tizenhatosról! Elképesztő, ritkán látható hiba!

51
    Gudeioura tüzel, jócskán fölé.

50
    Drogba sunyi lövése kerüli el a kaput éppen.

49
    Most Drogba kap egy jó szabadrúgást!

48
    Yeboah kezébe fejel Belkalem óriási helyzetben, a kapus másodszorra fogja!

47
    Az iménti esetért Lolo kap sárgát.

47
    Lolo löki fel Soudanit, szabadrúgás jó helyről!

47
    Traoré késett el a második félidő kezdéséről.

46
    Elefántcsontpart kezdte a második félidőt.

46

46
    Romaric helyén Ya Konan.

Ezzel véget is ért az első félidő. Nem történt túl sok minden, egy kihagyott tizenegyes borzolta a kedélyeket, semmi több.

45
    Drogba fekszik kb 2 perce, aztán lebiceg a pályáról. Szerintem folytatni tudja majd.

43
    Arouna Koné esik el, szabadrúgás a félpálya közelében.

42
    A félidőhöz közeledve enyhe Elefánt-fölény érezhető, de egyik csapat sem szakad meg, hiszen Algériának legalább lesz egy pontja, Elefántcsontpart pedig veretlen marad.

40
    Drogba lő fölé 16-ról.

37
    52-48% a labdabirtoklási arány.

36
    Bony lőtt tizenhétről csőrrel, M'Bolhi kezébe.

35
    Yeboah jön ki egy sima beadásra, megint kiejti...Eszméletlenül gyengén véd a kapus, szerencséje, hogy lövéssel még nem volt dolga, a tizenegyes is kapufa lett.

35
    Bony osztogat középen, Kalou ezt sem tudja beadni.

33
    Unalomba kezd fulladni a meccs, kiegyenlített a játék.

31
    Tunézia egyenlít!

31
    Tunézia tizenegyeshez jutott!

30
    Soudani félig beadás/féli lövése elkerüli a kaput.

30
    A másik meccsen egyébként Tunéziának két gól is kéne, hiszen a döntetlen sem nekik kedvez a rosszabb gólkülönbségük miatt.

28
    Átvette a meccs kontrollálását a narancssárgamezes válogatott.

26
    Drogba durrant mellé mintegy fél méterrel! M'Bolhi nem észlelte a veszélyt, de megúszta!

25
    Drogbát talpalják le, szabadrúgás jó helyről, Lacen sárgát kap.

23
    Eközben Togo a másik meccsen megszerezte a vezetést!

22
    Yeboah ejt ki csúnyán egy ívelést, de szerencséjére Slimani távolabb volt, így begyűjtötte a kapus!

19
    Nem veszélyes, kifejelik, a másodikat M'Bolhi fogja.

18
    Kalou vár túl sokat, szögletre szerelik.

17
    Soudani robbant be Boudebouz labdájára, Yeboah rosszul jött ki, de mellépattant a labda!

15
    Az első negyedóra mérlege: egy kihagyott tizenegyes, egy szöglet és álmoskás játék.

13
    Mostafa fejeli ki.

12
    Elefántcsontparti szöglet!

11
    A cserecsapattal kiálló Elefántcsontpart még így is micsoda kezdővel rendelkezik!

9
    Algériának már ez a sokadik kihagyott helyzete a tornán, nem játszottak rosszul az előző két meccsen sem, de mégis mindkétszer vereséget szenvedtek: előbb egy 88. perces bombagóllal, majd Togo kontrázta meg őket kétszer...

7
    És kimarad!!!! Bombakapufát lő két lépésről Boudebouz!

6
    Húha! Traoré rántja le Soudanit, tizenegyes!

4
    Algéria az első meccsen Tunéziától kapott ki egy hajrá bombagóllal, majd Togótól is vereséget szenvedett.

3
    A meccs nagy esélyese még ezzel együtt is Elefántcsontpart.

2
    Elefántcsontpart némileg tartalékos felállással kezd ma, hiszen Romarik, Kalou, Koné, Boka, Lolo, Touré és Bony sem volt kezdő Yeboah mellett.

1

A D csoport tét nélküli mérkőzésén Elefántcsontpart Algériával találkozik. A már kiesett és a már továbbjutott csapatok találkozója mellett Togó Tunéziával találkozik.

Kezdősor:

Algéria: M'Bolhi - Mesbah, Halliche, Belkalem, Mostefa - Gudioura, Lacen, Lemmouchia - Slimani, Soudani, Boudebouz

Elefántcsontpart: Yeboah - Boka, Touré, Lolo, Traoré - Razak, Romarik, Kalou - Koné, Drogba, Bony

Játékvezetők: Otogo-Castane - Ogbamariam, Salifu.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.