FC Rouen – Olympique Marseille 1:2 (vége)
FC Rouen
1:2 (0:1)
Olympique Marseille
szerda 30.01.2013, 20:50 • Stade Robert Diochon, Rouen • Francia Kupa

Kapitális játékvezetői tévedéssel nyert az esélyes Marseille. A második Olympique-gólnál Defourney nem ejtette be a labdát a gólvonal mögé, mégis gólt ítéltek, ez pedig - bár a Rouen szépített - megpecsételte a hazaiak sorsát. Ebből még lesz vita!
    A Marseille érdemtelenül ugyan, de megnyerte a találkozót, Rouen - OM 1-2 (22:51:58)

94
    Túl a beígért ráadáson.

93
    Kis szöglet, Defourny is fent volt, majdnem megtalálták a fejét, de végül elfejelték.

93
    9. hazai szöglet az utolsó minutumban!

92
    3 a ráadás. Nagyon kevés ideje maradt a becsületesen küzdő és a 2. félidőben a Marsellie-nél jobban focizó Rouennek.

91
    A sérült Mendes helyén Abdallah az utolsó néhány percre.

91
    Túl a 90. percen, Mendest még mindig ápolják, sőt le is cserélik.

89
    Csúnya látvány, Dugimont verte szájba egy felugrásnál Mendest, a marsellei arcából ömlik a vér.

89
    Egyelőre úgy fest, PSG-Marseille rangadót láthatnak a következő körben a francia foci szerelmesei!

88
    Mandanda jön megint kirúgással.

87
    J. Ayew kapott labdát Gignactól a jobb oldalról, ő azonban 5 méterről is fölé tudta rúgni! A meccslabda volt, persze így is vezet a Marseille!

87
    Pocsék szöglet, az akció végén mégis Mandandának van dolga.

86
    Most már nagyon nyom a Rouen, a 8. hazai szöglet jön.

85
    Jó helyről rúghat Cheyrou, de érintés nélkül elhagyja a pályát a labda.

84
    Minden cseréje megvolt a hazaiaknak, legutóbb már csatárt hoztak le, ennél többre nem képesek. Lesz-e eredménye?

83
    Utolsó hazai csere: Jahier helyén Ammari.

81
    Morisot helyén Keita.

80
    André Ayew tette Jordan Ayewhoz, aki kb 20 méterrel lőtt fölé.

80
    Ha minden így maradna, komoly rohanás lenne még a végén roueni részről!

79
    Asbabu szerelt a saját tizenhatos előterében, végighozta a középpályán, majd leosztotta Zerdabnak, aki rossszul külsőzte centerbe.

77
    Mandanda zsákmánya.

77
    Újabb, már a 7. roueni szöglet!

76
    Minden lehetséges módon próbálják mos tördelni a játékot Baup tanítványai.

75
    Rod Fanni gyűjt be egy sárgát.

74
    Az egyetlen érvényes marsellei találatot jegyző Valbuena helyén André Ayew.

73
    Ayewt vágják fel amikor már eladta volna.

72
    Zerdab faultol az ellen tizenhatosánál, Mandanda rúghatta föl, de most szinte nincs is a labda a Marseillenél.

70
    Észvesztő rohanásban most a Rouen, jó meccs kerekedett ebből!

69
    Az észrevétlen Sougou helyett Gignac!

67
    A Rouen gólt szerzett!

Nocsak! A nyomás meghozta az eredményt, Jahier fejesét még védte Mandanda, de aztán Dugimont bepofozta a kapuba, jelenleg csak a fantomgóllal vezet a Marseille!

66
    A második gól óta többet van a játék a Marseille térfelén, megint szöglet.

64
    Dugimont kapott jó labdát üresen, letette Zerdabnak, aki rosszul passzolt tovább.

63
    Jobban kitámad most a Rouen, próbálnak szépíteni, de akár még egy gólba is beleszaladhatnak!

62
    Nem csoda, hogy dühösek és paprikásak lettek a hazai játékosok a fantomgól után!

60
    Defourny reklamálásért még egy sárgát is összehozott!

59
    A Marseille gólt szerzett!

Jééézus! Defourny fog meg egy kapujára tartó ívelést, hátraesik vele, de a labdát a vonal előtt tartja, de a játékvezető asszisztens bentnek látta a labdát, 0-2, alighanem eldöntve a párharcot!

59
    Dugimont molesztálja meg N'Koudou-t hátulról, szabadrúgás.

58
    A sárga lapos Rodriguez helyén Asbabu.

57
    Ez sem rejtegetett veszélyt.

56
    Mendes rúgja fel Soubervie-t, amikor az meglépett volna. Jó helyről szabad!

55
    Morisot állít meg szépen egy támadást.

55
    Bár vezet a Marseille, nem érezni, hogy óriási fölényben lennének, ha nem is nagyon, de benne van, hogy találjon egy gólt a Rouen.

54
    Dugimont sikertelenül támadja a labdát kiengedő Fannit.

53
    Sougout lökik fel az oldalvonalnál, jöhet szabaddal a Marseille.

51
    Amalfitano sárgul el felesleges faultért.

50
    Az iménti szöglettel a Rouennek már több van ebből a műfajból, mint a Marseillenek.

49
    Nem volt csere a félidőben.

48
    Soubervie fejese nem talál kaput.

47
    Hoppá! Fanni lépett bele egy közeli lövésbe életmentően!

46
    A Rouen kezdte a második félidőt.

46

Félidő! A Marseille fokozatosan vette át a meccs irányítását és a 42. percben Valbuena meg is törte a védelmet egy szép szabadrúgással. 0-1, innen a Marseillenek simán hoznia kéne!

45
    Az első félidő utolsó percébe léptünk.

43
    Vajon kiscalogatja az odújából a Rouent ez a gól?

42

Valbuena!! Az ő góljávla vezet az esélyes Marseille a meccs 42. percében!

42
    Sougout rúgják fel.

39
    Ayew kavargatott a hazai kapu előtt.

39
    Felszabadul kicsit, most a Rouen dobhat.