Metallurg Novokuznyeck – HK Szibir Novoszibirszk 1:7 (vége) | Szalavat Julajev – AK Barsz Kazany 5:0 (vége) | Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 4:1 (vége)
SZKA Szentpétervár – Dinamo Moszkva 3:1 (vége) | HC Slovan – Vityaz Csehov 3:0 (vége)
HC SLOVAN Bratislava
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Vityaz Csehov
péntek 01.02.2013, 19:00 • Slovnaft Arena, Bratislava • KHL

A mérkőzésen a hazaiak akarata érvényesült, a vendégek az utolsó harmadban mindent megtettek, de a szlovákok kapusa Janus nagyon nagy napot fogott ki, és érintetlenül maradt a hálója. Őt választották meg a meccs emberének. Ezzel a győzelemmel a Slovan bebiztosította magát a rájátszásban, és még az 5. helyet is megszerezheti a nyugati konferenciában. A csehovi alakulat nehéz helyzetbe került.
    Végezetül elnézést szeretnék kérni azért, hogy csak ilyen módon tudtam önöket tájékoztatni a meccsről, a későbbiekben már tapasztaltabb leszek ilyen téren is, és nem fog előfordulni. (21:18:27)

60:00

56:46
    A Slovan gólt szerzett!

Bartovic és Svatos ketten mentek a kapura,MAREK SVATOS kapja a passzt, és csak az üres kapuba kellet helyeznie.

56:00
    A hazaiak is helyzetbe kerülnek, Hudácek gyönyörű egyéni akciója végén véd a vendég kapus!

50:00
    Korolyov óriási löketénél megint a hazaiak kapusa a győztes!

47:00
    Nagyon támad a Vytaz, Badyukov egy az egyre korcsolyázott a kapussal szemben, de Janus parádésan véd újfent.

44:25
    Hatalmas helyzetet dolgozott ki a vendég csehovi együttes, de Janus nagyon szépen hárít, ez száz százalékos gólhelyzet volt.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

A második harmadban góllá érett a hazai fölény, akik így megérdemelten vezetnek, a vendégeknek pedig nagyon nehéz lesz visszakapaszkodniuk a meccsbe.

40:00

37:57

MICHAL VONDRKA lövése Bližňák közreműködésével a hálóba jut, mivel megzavarta a kapust, aki ezután már tehetetlen volt.
    Gólpasszok: Libor Hudáček és Tomáš Mojžiš.

32:21

Mojžiš tört be gyönyörűen a támadó harmadba, lövése után MILAN KYTNÁR elé került a korong, aki bevágta azt!
    Gólpasszok: Tomáš Mojžiš és Ján Tabaček

20:01

Elnézést a technikai hibákért, csak sajnos itt az Ondrej Nepela csarnokban lehetetlen internetkapcsolatot találni. Az első harmad elején ismerkedtek egymással a csapatok, a Slovan többet támadott. Ezután feljavult a játék a vendégoldalon is. A helyzetek kimaradtak, gólnélküli döntetlennel zárult az első harmad.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

00:01

A KHL alapszakasza a végéhez közeledik. A pozsonyi Slovan a csehovi Vytazt fogadja. Mindkét csapatnak nagy szüksége van a győzelemre a jobb helyezés reményében. A helyszínről fogok tudòsítani a meccsről.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 33. Kytnár (Mojžiš, Tabaček), 38. Vondrka (Hudáček, Mojžiš), 57. Svatos (Bartovic)

HC SLOVAN Bratislava: Janus - Sigalet, Sersen, Mojžiš, Tabaček, Ďatelinka, Švarný, Preisinger, Šťastný - Vondrka, Bližňák, Miklík - Bartovič, Juraj Mikúš, Svatoš - Hudáček, Kytnár, Kukumberg - Tomáš Mikúš, Ölvecký, Daňo
    Vityaz Csehov: Denisov - Seleznyov, Khafizullin, Golovkov, Malevich, Kudinov, Fahey, - Belousov, Badyukov, Timkin - Podzins, Chistyakov, Korolyov - Sergeyev, Tikhomirov, Kulyomin - Tatalin, Chernov, Dvurechensky

Játékvezetők: Belov, Odins, Birin, Medvedev

Nézőszám: 100000