Kudreman - két percet kap veszélyes magas játékért

Bittner - két perc gorombaságért

52:40
    Dvořák - 5+20 perc fej- nyakra támadásért

52:02
    Vityazi gólt szerzett! Kapus nélkül védekezett a Patriot, de a hazaiak gólt szereztek. Gólszerző: GLOTOV, asszisztencia: Chochlov

41:49
    Patriot gólt szerzett! A harmadik harmadban sikerül a Patriotnak szépítenie. A gólt a csapatkapitány, BENJÁMIN NEMES lőtte be, Pipek leadásából.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

A harmad statisztikája:

Kiállítás: 8p - 4p
    Buli: 9 - 13
    Kapura lövések száma: 7 -7

A harmadban nem született gól, viszont több kiállítás lett. A Patriot emberelőnyben kezdi a harmadot, biztosan támadni fognak az elején, öten vannak három ellen kevesebb, mint két perc erejéig. Kíváncsian várjuk a fejleményeket. 17:31

Kapura lövések száma: 8-2

Két gólt lőtt eddig az orosz csapat. Mindössze két kiállítás történt, de a Patriot Budapest csapatából. A harmad eredménye még semmin sem változtat, fel lehet még zárkózni. A második harmad kezdése kb 16:45!

20:00
    Befejeződött az első harmad.

18:31

16:31
    Bajaník - két perc kiállítás

10:18
    Vityazi gólt szerzett! Két perc alatt két gólt lő a hazai csapat. A találatot MAKARENKO szerezte, asszisztencia nélkül

08:47
    Vityazi gólt szerzett! Megszerezte a vezetést a hazai csapat. A gólt VALERKO lőtte be Osipov leadásának köszönhetően

08:35

06:35
    Hárdi (PAT) - két percet büntetőpadon tölt. Emberelőnyben a hazai csapat

00:01

Kezdősor:

Russzkije Vityazi: Ivantsik (Samonov) - Glotov, Perminov, Pugatsjov, Tatalin, Chochlov, Gerasenko, Sabinin, Verescagin, Vorsev - Ivanov, Valerko, Makarenko, Vorobjev, Kudreman, Grudakov, Podzins, Kljauzov, Svec-Rogovoj, Osinov

Patriot Budapest: Ilašenko (Boraroš) - Trávníček, Bajaník, Kočubej, Dvořák, Bittner, Potěchin, Kubica, Holeša - Hardi, Němec, Priganc, Kalináč, Pipek, Božík, Berlov, Piačka, Gelfanov.

Játékvezetők: Szoin Alexandr, Matjochov Anton, Sabirov Damir.

Köszöntöm az online szurkolókat!

Változatos mérkőzésen van túl a Patriot csapata, s holnap kerül sor a visszavágóra a Ruszkije Vityazival. A hazai csapat törekszik arra, hogy bekerüljön az elit nyolcba, ezért mindinkább igyekeznek megszerezni a küldetésükhöz fontos három pontot. A mai meccsen 16(+1) kiállítás történt, tehát nem a sportszerűség diktált.

A Patriot ugyanakkor nem hagyja magát, az elmúlt meccsek egyes sikerei bizonyítják a pesti csapat rátermettségét. Számukra is fontos a pontszerzés, még tizenkét mérkőzés van hátra, illetve a holnapival együtt tizenhárom, ami szintén 16:00 órakor kezdődik!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Dénes Kaszás

Gólok és gólpasszok: 9. Valerko (Osipov), 11. Makarenko, 53. Glotov (Chochlov) - 42. Nemes (Pipek)

Russzkije Vityazi: Ivantsik (Samonov) - Glotov, Perminov, Pugatsjov, Tatalin, Chochlov, Gerasenko, Sabinin, Verescagin, Vorsev - Ivanov, Valerko, Makarenko, Vorobjev, Kudreman, Grudakov, Podzins, Kljauzov, Svec-Rogovoj, Osipov

Játékvezetők: Szoin Alexandr, Matjochov Anton, Sabirov Damir