Franciaország
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Magyarország
péntek 08.02.2013, 19:00 • Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

Ma sem játszott alárendelt szerepet a válogatott egy jobb csapat ellen, azonban a győzelmet nem sikerült megszerezni. Brusztolósabb volt a mérkőzés, mint tegnap, se ma sincs oka a fiúknak a szégyenkezésre. (20:59:38)

60:00

58:41
    Lemegy a magyar kapus.

58:41
    Magyar időkérés.

58:40
    Egy belöbbölt korongra tenyerel rá Papillon, ezzel adva egy kis szünetet a csapatoknak.

57:41
    Egy szép bal oldali akció után Daoda kesztyűjében hal el a korong.

57:15
    Kiegészül a magyar csapat.

56:30
    Csodás korongszerzés után ugrik ki a magyar csatár a francia védők közül, ám a ziccer kimarad.

55:15
    Kiállítás a hazai csapatból. Reisz büntetése gáncsolásért 2 perc.

54:00
    Tilos felszabadítás (FRA).

53:30
    Jobbára mezőnyjáték folyik most a pályán, sok az ütközés, kemény szerelés.

52:19
    Támadóbbá váltak a franciák mostanra, kiegyenlítettebb lett a játék, mindkét oldalon akadnak helyzetek.

51:22
    Tilos felszabadítás (HUN).

50:31
    Gyönyörű magyar támadás után, egy hajszálon múlt az egyenlítés, a korong csak milliméterekkel csorog a francia kapu mellé.

49:17
    Újabb magyar lövés, újabb Papillon védés. Sokkal agilisebb a magyar csapat ebben a játékrészben, mint eddig bármikor a meccs folyamán.

48:00
    Szép egyéni magyar akció végén egy Papillon védés, talán hamarabb kellett volna már passzolni.

47:20
    Átvették az irányítást a harmadban a hazaiak, mindent megtesznek az egyenlítésért, ennek első lépése a korong birtoklás, amiben most nincs is hiba.

46:30
    Több jó magyar lövés is volt az utóbbi másodpercekben, azonban gólt nem sikerült szerezni.

45:41
    A hazai csapat kiegészült.

44:40
    Jó védekezést láthatunk most a hazai csapattól, még egy-egy ellentámadásra is futja, amik azonban inkább időhúzó jellegűek, lévén hátrányban vagyunk.

44:00
    Gyorsan felállnak a franciák, a lövéseik egyelőre azonban elkerülik a kaput.

43:41
    Kiállítás a magyar csapatból. Burai büntetése 2 perc a játék késleltetéséért.

43:00

41:56
    Mindkét csapat kiegészült.

41:00
    Kiegyenlített harc folyik eddig a harmadban, egyik csapat sem tud gólra törően játszani.

40:01
    4 a 4 ellen kezdődik a záró harmad.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Pörgősebb harmad volt a második, 1-1 gól született mindkét oldalon. A hazai csapat kettős előnyből tudott csak betalálni, míg a vendég franciák egy azonos létszámú szituációban vették át újfent a vezetést. A tegnapi mérkőzéshez hasonlóan, egy kevés kiállítással fűszerezett első harmad után a második játékrészben több volt a szabálytalanság, keményedett a játék.

40:00

39:56
    Kiállítás mindkét csapatból. Herner büntetése 2 perc, gáncsolásért. Montenoise-Oudot büntetése 2 perc testre ütésért, valamint 10 perc fegyelmi sportszerűtlen magatartásért.

39:32
    A hazai csapat kiegészül.

39:14
    Az első francia lövés az előny alatt, Daoda véd, majd a kipattanóra fekszik.

38:33

37:32
    Kiállítás a magyar válogatottból. Herner büntetése 2 perc, magas bottal való játékért.

36:40
    Les (HUN).

36:00
    A bekapott gól után újra zavar támad a magyar csapatban, érezhetően kapkodóbbá válik a fiúk játéka a nagy igyekezetben.

35:00

33:49
    Franciaország gólt szerzett!

A saját harmadban eladott magyar korongból alakul ki a helyzet, amit VILLE MALO értékesít.

32:35
    Kevesebb most a szépen felépített támadás, a csapatok inkább gyors lerohanásokkal operálnak, aminek több lövés az eredménye, de egyelőre újabb gól nem születik.

32:30
    Magyar bomba a támadó harmad közepéről, sajnos a korong a kapu mögött, a plexin csattan.

32:00
    Erős magyar lövés a bal szélről, a kipattanóra azonban rátenyerel Papillon.

31:25
    Tilos felszabadítás (HUN)

30:45
    Egy szemfüles passz után a kiugró francia csatár csak centikkel marad le a korongról, ez ziccer lett volna.

30:00
    Egy szép kiugrás után a francia csatár végigcselezi magát az egész pályán, az utolsó pillanatban sikerül szerelni egy magyar védőnek.

29:00
    Próbálja a gól adta lendületet kihasználni a hazai csapat, mintha kicsit magasabb fokozatra kapcsoltak volna.

27:32
    Magyarország gólt szerzett!!

Nagy nehezen sikerül kihasználni az előnyt. Egy szép korongjáratás után KÖLLŐ ROLAND talál be közelről a francia kapuba. Gólpassz: Kovács Attila. A góllal a vendég csapat kiegészül.

26:50
    Kettős előnyben is elég passzívak a magyar csatárok, eddig egyetlen nagyobb kapuralövésük volt, amit sajnos Papillon könnyedén hárított.

25:40
    Kiállítás a vendég csapatból. Montenoise-Oudot büntetése 2 perc, magas bottal való játékért, valamint Kazarine büntetése szintén 2 perc nem megengedett testjátékért. 5 a 3 ellen folytatódik a játék.

25:40
    Szép magyar akció, majd a kimaradt helyzet után egy csúnya lökés a francia védők részéről.

24:30
    Francia helyzet, majd a menetrendszerű Daoda védés.

23:30
    Az utóbbi percekben egyenlő erők küzdenek a pályán, helyzetek nem alakulnak ki inkább a mezőnyjáték dominál.

22:30
    Egyenlő létszámnál is könnyen felállnak a vendégek, szerencsére ott is emberek játszanak, néha hiba csúszik a passzokba.

21:45
    Egy közeli bombába kap bele ügyesen Daoda, nincs gól.

21:08

20:38
    Az első nagyobb helyzet a vendégeké, de a magyar kapus ismét remekel, még időben rátenyerel a korongra.

20:02
    Egy perces hátrányban kezdi a hazai csapat ezt a harmadot.

20:01

A tegnapinál kisebb iramban kezdődik a mérkőzés, legalábbis ami a magyar csapatot illeti. Sajnos a rögtön a mérkőzés elején gólt szerzett az ellenfél, ami rá is nyomta a bélyegét a harmadra. A hazai csapat próbált harcolni az egyenlítésért, ami sokszor kapkodó játékot eredményezett.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:40
    Emberhátrányban egyelőre jól védekezünk, illetve a kapus is szépen teszi a dolgát.

19:08
    Kiállítás a magyar csapatból. Kiss büntetése 2 perc gáncsolásért.

19:00
    A harmad utolsó perce kezdődik.

18:50
    Les (HUN).

18:00
    Ügyes korongszerzés után a támadó harmadban már néha csak nyomozzák a korongot a hazai csatárok.

17:20
    A tegnapi mérkőzés sokat kivehetett a fiúkból, ma mintha kissé enerváltan játszanának.

16:30
    A francia ellentámadásnál ismét Daodanak kell a helyén lennie.

16:20
    Most hosszan tartott a korongot a hazai csapata vendég kapu előtt, de nem sikerült igazán ígéretes helyzetet kialakítani.

15:20
    Magyar ellentámadás, de jól blokkolják az egyébként sem túl erős lövést a francia védők.

15:00
    Újra ziccerben véd Daoda, ez már nem az első helyzet, hogy csak ő áll szembe a francia támadókkal.

14:10
    Kiállítás nincs, viszont a bulit kiviszik a harmadból.

14:00
    Gyors támadásból szereznek majdnem gólt a vendégek, Daoda bravúrja kell a gól elkerüléséhez. Ezután kisebb kakaskodás alakul ki a magyar kapu előtt.

13:15
    Ügyesen középre játszott magyar korong változtat szerencsétlenül irányt egy magyar boton, így a helyzet kimarad.

12:30
    Keményen védekeznek a vendégek, számos szép ütközést csodálhatott a közönség.

12:00
    Egy magyar játékos marad néhány pillanatra a földön a vendég kapu előtt, szerencsére saját lábán hagyja le a játékteret, nem tűnik komolynak a sérülés.

11:45
    A tegnapi naphoz hasonlóan sok a semleges harmadban eladott korong.

11:10
    Les (HUN).

10:30
    Kissé alárendelt helyzetben van most a magyar csapat, a franciák akarata érvényesül, csak kiugrásokból tudunk helyzeteket kialakítani.

09:45
    Újabb francia ziccer, újabb Daoda védés.

09:00
    Újabb nagy francia helyzet, a korong csak centiekkel kerüli el a magyar kaput.

08:20
    Szépen középre adott korongba pöckölnek bele a francia csatárok, de Daoda a legjobb helyen áll és fogja a korongot.

07:30
    Jobb oldalon szökik meg egy magyar csatár, de hosszan veszi át a korongot, sajnos a helyzet kimarad.

07:00
    Az utóbbi percben a franciák szépen tartják a korongot a hazai harmadban, de az akció végén nincs kapuralövés.

06:10
    Les (FRA).

05:20
    Kicsit visszahúzódnak a franciák és ellentámadásokkal operálnak, sajnos a magyar fiúk nem tudják hosszan tartani a korongot az ellenfél harmadában.

04:30
    Egy elhozott buli után felállnak a vendégek a magyar kapu előtt, szerencsére helyzet nem alakul ki.

03:40
    A bekapott gól után továbbra is nyomnak a vendégek. Daoda védéseire van szükség, hogy tartsuk az eredményt.

03:30
    Erős magyar lövés száll a kapu ölé.

01:19

A gólszerző METAIS FABIEN. Gólpassz: Leclerc Guillaume.

00:01

A tegnapi fordulatos mérkőzés után ma egy újabb rangos ellenfél érkezik a Jégpalotába. A Div. 1-ben küzdő francia válogatott ellen remélhetőleg az olaszok ellen mutatott játékot lesz képes produkálni a magyar szelekció.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.