KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
Traktor Cseljabinszk
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Avtomobilist Jekatyerinburg
szerda 13.02.2013, 14:00 • Arena Traktor, Celjabinsk • KHL

A második harmadtól nagyobb sebességi fokozatra kapcsolt a Traktor. Ez meghozta a kívánt eredményt, így ha nem is könnyedén nyertek, azonban végig kézben tartották a mérkőzést.

Köszönöm a figyelmüket! (16:12:42)

60:00

59:30
    Jól tartja előnyét a hazai együttes.

59:00
    Egy perc van hátra az utolsó harmadból, valószínűleg a mérkőzésből is.

58:00
    Két perc van hátra a záró harmadból.

57:18
    A Traktor gólt szerzett!

YEGOR DUGIN kapott álompasszt Antipovtól, így nem volt túl nehéz dolga bevenni Lobanov kapuját. Minden bizonnyal a mindent eldöntő találat született meg.

Gólpassz: Vladimir Antipov

57:00
    Három perc van hátra a rendes játékidőből. Vajon sikerül hosszabbításra menteni a meccset a vendégcsapatnak?

55:45
    A túloldalról is jön a válasz! Kontiola kínálta meg Lobanovot egy lövéssel.

55:25
    Makeyev löketét hárította Garnett kapus.

55:00
    5 perc van hátra a rendes játékidőből.

54:55
    Tilos felszabadítás a Jekatyerinburg részéről.

54:05
    Glinkin riogatta Lobanov kapust, aki újfent nagyot védett!

53:15
    Lobanov kapusnak akadt dolga, nem hagyják unatkozni.

52:30
    Vészesen fogy az idő, valamit ki kell találnia a vendégcsapatnak.

51:35
    Kostitsyn-Jakutsenya akció után Lobanov avatkozott játékba.

51:05
    Túlütés a Traktor oldalán.

50:27
    Zhmakin lövését hárítja Garnett kapus.

50:00
    A Traktor jól őrzi előnyét, a vendégek nem tudnak újítani.

49:00
    Támad a házigazda, irányítják a játékot.

48:02
    Kiegészült a vendégcsapat.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 1. Quint (E. Kuznetsov), 40. Kostitsyn, 58. Dugin (Antipov) - 15. Spirko (Shimakov)

Traktor Cseljabinszk: Garnett (Demchenko) - Quint, Ryabykin, Vasilchenko, Belov, Katichev, Razin, Shinin, Nesterov - Chistov, Bulis, Kuznetsov - Kontiola, Yakutsenya, Panov - Popov, Kostitsyn, Antipov - Glinkin, Dugin, Karpov
    Avtomobilist Jekatyerinburg: Lobanov (Borodin) - Sazonov, Kurbatov, Stupin, Mezei, Sokolov, Yukseyev, Rybnitsky - Vorobyov, Yemeleyev, Pronin, Spirko, Simakov, Savchenko, V. Streltsov, Chistyakov, Zhmakin, Makeyev, Lapenkov, Malykhin

Játékvezetők: Komarov, Kiselyov - Sysuyev, Parfyonov