KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
Traktor Cseljabinszk
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Avtomobilist Jekatyerinburg
szerda 13.02.2013, 14:00 • Arena Traktor, Celjabinsk • KHL

A második harmadtól nagyobb sebességi fokozatra kapcsolt a Traktor. Ez meghozta a kívánt eredményt, így ha nem is könnyedén nyertek, azonban végig kézben tartották a mérkőzést.

Köszönöm a figyelmüket! (16:12:42)

60:00

59:30
    Jól tartja előnyét a hazai együttes.

59:00
    Egy perc van hátra az utolsó harmadból, valószínűleg a mérkőzésből is.

58:00
    Két perc van hátra a záró harmadból.

57:18
    A Traktor gólt szerzett!

YEGOR DUGIN kapott álompasszt Antipovtól, így nem volt túl nehéz dolga bevenni Lobanov kapuját. Minden bizonnyal a mindent eldöntő találat született meg.

Gólpassz: Vladimir Antipov

57:00
    Három perc van hátra a rendes játékidőből. Vajon sikerül hosszabbításra menteni a meccset a vendégcsapatnak?

55:45
    A túloldalról is jön a válasz! Kontiola kínálta meg Lobanovot egy lövéssel.

55:25
    Makeyev löketét hárította Garnett kapus.

55:00
    5 perc van hátra a rendes játékidőből.

54:55
    Tilos felszabadítás a Jekatyerinburg részéről.

54:05
    Glinkin riogatta Lobanov kapust, aki újfent nagyot védett!

53:15
    Lobanov kapusnak akadt dolga, nem hagyják unatkozni.

52:30
    Vészesen fogy az idő, valamit ki kell találnia a vendégcsapatnak.

51:35
    Kostitsyn-Jakutsenya akció után Lobanov avatkozott játékba.

51:05
    Túlütés a Traktor oldalán.

50:27
    Zhmakin lövését hárítja Garnett kapus.

50:00
    A Traktor jól őrzi előnyét, a vendégek nem tudnak újítani.

49:00
    Támad a házigazda, irányítják a játékot.

48:02
    Kiegészült a vendégcsapat.

47:04
    Kontiola tüzelt a kék vonalról, azonban Lobanov kapus a helyén volt.

46:02
    Rybnitsky (Avtomobilist) korcsolyázik le két percre, mivel bottal akasztott.

45:55
    Egymás után két helyzetet is elpuskázott a Cseljabinszk csapata! Reklámszünet következik.

44:05
    Támadásban az Avtomobilist.

43:30
    A hazaiak a veszélyesebb csapat.

42:55
    2:1-es szituációban korcsolyázhatott a Cseljabinszk, de nem tudta kihasználni fölényét.

Elkezdődött a harmadik harmad.

Szünet előtt sikerült megszereznie a vezetést a házigazdának. Érett már a gól, fölényben hokizott a Traktor. Meglátjuk, hogyan alakul a záró harmad.

Maradjanak velünk!

40:00

39:26

Egy villámgyors akció után sikerült megszereznie a vezetést a Traktor Cseljabinszk csapatának! ANDREI KOSTITSYN gólja éppen jókor jött a hazaiaknak, szünet előtt találtak be!

Gólpassz: Andrei Popov

39:00
    1 perc van hátra a második harmadból.

38:23
    Teljes létszámban az Avtomobilist.

37:20
    Quint tüzelt a kék vonalról, löketét Lobanov csak kiütni tudta, majd Bulis próbálkozhatott több ízben, de képtelen volt bevenni az Avtomobilist kapuját.

36:23
    Sazonov (Avtomobilist) korcsolyázik le két percre.

35:00
    Mezőnyjátékot láthatunk a jégen.

33:50
    Túlütés az Avtomobilist részéről.

33:30
    Nem unatkozik Lobanov kapus, van mit védenie.

33:00
    Kostitsyn találta magát Lobanov kapussal szemben, azonban nem tudta bevenni a kapuját.

32:28
    Garnett védése után reklámszünet következik.

31:10
    Egy gyámoltalanul befejezett vendégkontrát követhettünk szemmel. Yemeleyev nem tudott élni a kínálkozó lehetőséggel.

30:20
    Popov kínálta meg Lobanov kapust egy lövéssel.

30:00
    A mérkőzés feléhez érkeztünk. Aktívabbak a hazaiak, de nem bírnak ellenfelükkel.

29:20
    Lobanov kapuja előtt alakult ki tüzijáték! Az orosz kapus azt sem tudta, hol a korong, de megúszta!

28:40
    A hazaiak kapuja előtt zajlik most a játék.

27:25
    Savchenko-Lapenkov akció után Garnett kapusnak kellett játékba avatkoznia.

27:00
    Támad a hazai együttes, védekezni kényszerülnek a vendégek.

20:53
    Sazonov (Avtomobilist) bottal akasztott, így két percet pihenni kényszerül.

20:01

Nagyon jól kezdett a hazai együttes. Viszonylag váratlanul egyenlített a vendégcsapat, ez teljesen kizökkentette a házigazdát a mérkőzés ritmusából. Meglátjuk, mit hoz a második harmad.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:50
    Támad a házigazda, azonban egyelőre nem tudja bevenni Lobanov kapuját.

19:04
    Zhmakin (Avtomobilist) áll ki 2 percre. Oka: akadályozás.

17:10
    Spirko harcolt meg a korongért, mely Rybnitsky-hez került, aki egyből tüzelt, de nem tudta bevenni Garnett kapuját.

16:30
    Megfogta a gól a házigazdát.

15:25
    Yakutsenya rövid időn belül kétszer veszélyeztette az ellenfél kapuját.

14:17
    Az Avtomobilist gólt szerzett!

Teljesen váratlanul egyenlít a vendégcsapat! RASTISLAV SPIRKO egalizál! A szlovák légiós góljával immár egyenlő a mérkőzés állása!

Gólpassz: Alexei Shimakov

13:10
    Folyamatos a játék, kevés a megszakítás.

12:30
    A hazaiak teljes mértékben kézben tartják a mérkőzést.

11:30
    Tovább nyom a Cseljabinszk csapata. Yakutsenya lövésénél Lobanov a helyén volt.

10:25
    Yakutsenya a kék vonalról tüzelt, Lobanov hárított.

09:25
    Panov riogatta a vendégek kapusát, az eredmény nem változott.

08:30
    Hosszú idő után támadnak a vendégek, azonban ezt pontatlanul teszik.

08:20
    Kuznetsov-Chistov akció után Lobanov kapusnak kellett játékba avatkoznia.

07:40
    Karpov próbálkozását hatástalanítja Lobanov kapus.

04:55
    Panov veszélyes löketét védte Lobanov kapus.

03:36
    A sértett fonákkal szerette volna bevenni Lobanov kapuját, azonban a vendégek kapusa védeni tudott, így az eredmény változatlan marad.

03:36
    Kuznetsov ellen szabálytalanságot követtek el, büntető következik!

02:55
    A túloldalon Chistov tette próbára Lobanov kapust.

02:19
    Pronin először veszélyeztette Garnett kapust.

01:40
    Tilos felszabadítás az Avtomobilist oldalán.

00:54

DERON QUINT góljával vezetést szerez a házigazda! Villámrajtot vettek a vendégek, jobban nem is kezdhették volna az összecsapást!

Gólpassz: Evgeny Kuznetsov

00:01

A csapatok már a jégen, az orosz himnusz zendült fel.

Kezdősor:

Traktor Cseljabinszk: Garnett (Demchenko) - Quint, Ryabykin, Vasilchenko, Belov, Katichev, Razin, Shinin, Nesterov - Chistov, Bulis, Kuznetsov - Kontiola, Yakutsenya, Panov - Popov, Kostitsyn, Antipov - Glinkin, Dugin, Karpov

Avtomobilist Jekatyerinburg: Lobanov (Borodin) - Sazonov, Kurbatov, Stupin, Mezei, Sokolov, Yukseyev, Rybnitsky - Vorobyov, Yemeleyev, Pronin, Spirko, Simakov, Savchenko, V. Streltsov, Chistyakov, Zhmakin, Makeyev, Lapenkov, Malykhin

Játékvezetők: Komarov, Kiselyov - Sysuyev, Parfyonov.

Kedves Hokirajongók!

A Traktor Cseljabinszk csapata az Avtomobilist Jekatyerinburg együttesét fogadja. A mérkőzés egyértelmű esélyese a hazai csapat, mely a KHL előkelő 5. helyét foglalja el. Nagy meglepetés lenne egy esetleges vendégsiker. Vajon fel tudják borítani a vendégek a papírformát?

Szurkoljunk együtt!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 1. Quint (E. Kuznetsov), 40. Kostitsyn, 58. Dugin (Antipov) - 15. Spirko (Shimakov)

Játékvezetők: Komarov, Kiselyov - Sysuyev, Parfyonov