KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
szétlövés vége
HC Donbassz Donyeck
1:2 (0:0, 0:1, 1:0)
CSZKA Moszkva
szerda 13.02.2013, 17:00 • Arena Druzsba, Donyeck • KHL

A CSZKA hosszabbításos győzelme megérdemelt, a mérkőzés egészében jobban játszottak, a Donbassz a záró harmadban sokat tett az egyenlítésért, sőt a győzelemre is volt ekkor esélyük, de kimaradtak a helyzetei.

Kaput találó lövések aránya: 28-33 (19:31:36)

65:00
    A CSZKA gólt szerzett!
    ALEKSZANDER RADULOV egy csellel elküldi Lacót, és a hálóba emel!

64:15
    Kaspar lőhet kétszer egymás után, az első a védőkről, a második a kapusról vágódik le.

63:05
    Kondratyev kap vissza egy korongot lövésre, jó helyzetből lő csúnyán a kapu mellé.