KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
Jugra Hanti-Manszijszk
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
SZKA Szentpétervár
szerda 13.02.2013, 14:00 • Arena-Jugra • KHL

A Szentpéterváriak egy nagyon hajtós és változatos meccsen harcolják ki a győzelmet. Az első harmad egyértelműen a vendégeké volt. A másodikban a hazaiak megfordítottak a meccset, de az SZKA még kiegyenlített a harmad vége előtt. Aztán a harmadikban Varnakov lövésével a győzelmet is megszerezték. Ezzel a Szentpéterváriak bebiztosították első helyüket a tabellán. (16:10:41)

60:00

59:55
    Sikerül kiütni a harmadból

59:30
    Lehozták a kapust a hazaiak

58:30
    AZ SZKA már nem erőlteti a támadásokat csak szépen komótosan hozzák fel a korongot

57:30
    Kuzmin lő mellé egy ígéretes helyzetet. Ebben több volt.

Az SZKA gólt szerzett!

MIKHAIL VARNAKOV megszerzi a vezetést a Szentpéterváriaknak. Szépen ment el két ember mellett majd a jobb felsőbe lő védhetetlenül.

53:20
    Birjukov fájlalja a kezét Kucherjavenko történt ütközése után.

52:30
    Thorensen kerüli meg az egész kaput majd próbálja a rövidbe betuszkolni a korongot,de Birjukov lába is ott volt.

51:00
    Chudinov forgatja be a védőjét majd lő azonban a kapus véd.

50:30
    Panarin a kapust és a kaput is arrébb tette.

49:00
    Kettő az egy ellen mehettek a hazaiak But kissé önző módon nem passzolt tisztán lévő társanak hanem kapura lőtte a korongot. Kasutin védett.

48:30
    Nagy kavarodás a vendég kapu előtt a végén Osipov ki tudja ütni a harmadból a korongot.