KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
Jugra Hanti-Manszijszk
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
SZKA Szentpétervár
szerda 13.02.2013, 14:00 • Arena-Jugra • KHL

A Szentpéterváriak egy nagyon hajtós és változatos meccsen harcolják ki a győzelmet. Az első harmad egyértelműen a vendégeké volt. A másodikban a hazaiak megfordítottak a meccset, de az SZKA még kiegyenlített a harmad vége előtt. Aztán a harmadikban Varnakov lövésével a győzelmet is megszerezték. Ezzel a Szentpéterváriak bebiztosították első helyüket a tabellán. (16:10:41)

60:00

59:55
    Sikerül kiütni a harmadból

59:30
    Lehozták a kapust a hazaiak

58:30
    AZ SZKA már nem erőlteti a támadásokat csak szépen komótosan hozzák fel a korongot

57:30
    Kuzmin lő mellé egy ígéretes helyzetet. Ebben több volt.

Az SZKA gólt szerzett!

MIKHAIL VARNAKOV megszerzi a vezetést a Szentpéterváriaknak. Szépen ment el két ember mellett majd a jobb felsőbe lő védhetetlenül.

53:20
    Birjukov fájlalja a kezét Kucherjavenko történt ütközése után.

52:30
    Thorensen kerüli meg az egész kaput majd próbálja a rövidbe betuszkolni a korongot,de Birjukov lába is ott volt.

51:00
    Chudinov forgatja be a védőjét majd lő azonban a kapus véd.

50:30
    Panarin a kapust és a kaput is arrébb tette.

49:00
    Kettő az egy ellen mehettek a hazaiak But kissé önző módon nem passzolt tisztán lévő társanak hanem kapura lőtte a korongot. Kasutin védett.

48:30
    Nagy kavarodás a vendég kapu előtt a végén Osipov ki tudja ütni a harmadból a korongot.

44:30
    Szép hazai akció!!! Zukov Sitnikov játszott össze melynek végén Zukov lő nagyot kellet terpesztenie Kasutninnak!

44:00
    A vendégek nem tudnak a 3. harmadban közel kerülni a hazaiak kapujához

43:00
    Kalinin szabadit fel végre. Egyre nagyobb volt a hazai nyomás a vendégeken.

42:00
    Kasutint megdolgoztatják a hazaiak és a védői nem nyújtanak sok segítséget neki.

37:10

ALEXANDER KUCHERJAVENKO kapott egy remek passzt középre neki már csak 1 méterről be kellet teniie a kapuba a korongot. Makarov és Burdasov a két gólpasszos.

37:00
    Talán az a meg nem adott gól volt ilyen hatással a vendégekre hiszen ha azt megadja a bíró akkor már szinte megnyerték volna a meccset.

36:00
    Nagy harc a hazai kapu előtt végül a hazaiaknak sikerül kiütni a korongot a harmadból.

35:00
    megfordítottak a meccset a hazaiak és továbbra sem elégszenek meg ennyivel mennek előre folyamatosan

32:57
    A Jugra gólt szerzett!

ALEX PEPELJAJEV egy cselt bemutatva lerázza védőjét majd egy ártalmatlannak tűnő lövést ereszt el messziről, de a kapus érzésem szerint hibázott így a jobb alsóba kötött ki a korong.

32:30
    Makarov lőhetett senkitől sem zavartatva, de még így sem sikerül eltalálni a kaput

32:00
    Mindkét csapatnál immár teljes létszámba folytatódhat a játék.

31:00
    A vendégek az előny ellenére nem tudnak a hazai kapu elé kerülni.

27:30
    3 darab moszkvai szurkoló is kilátogatott a mérkőzésre. Ők az egyetlenek a stadionban akik most szomorúak.

27:05

Eddig bírták a vendégek. A hazaiak egy végletekig kijátszott figura végén ALEXANDER KRYSANOV lövi ki a jobb felsőt

27:00
    állják a rohamokat a vendégek. Minden lövésbe beleállnak.

26:30
    Nagy lehetőség előtt a hazai csapat. Vajon sikerül kihasználni az előnyt?

26:00
    Kettős hátrányban a vendégek.

25:30
    itt az első vendég kiállítás

25:20
    Végül nem adták meg a gólt a kapus akadályozása miatt.

25:00
    Videó bírózás egy gól megítélésében!!

24:20
    Nem sok vizet zavar jelenleg a vendég csapat. Kapuig alig jutnak el

24:00
    Egy kapu mögül visszatett korongot lő a kapura Burdasov. A kapus a helyén volt.

23:00
    A hazaiak átveszik az írányitást a mérkőzésen. Több reményt keltő támadása is volt.

19:00
    A vendégek támadásban maradnak nem elégszenek meg az egy gólos vezetéssel.

18:00
    Emberelőnyből született a találat.

17:30

Egy háromszögezés végén Martensson tette középre a korongot ahol PETR PRUCHA a kapuba lövi a vendégek vezető gólját. Meg kell jegyezni PETR PRUCHA kicsit taszajtott a hazai kapuson így a hazai nézők jogosan fütyülik ki.

17:00
    Nagy a nyomás a hazai kapun.

16:30
    itt az első kiállítás a hazaiaktól.

15:45
    Krysanov próbálkozott távolról miközben a társak zavarták a vendég kapust ennek ellenére látta és kivédte a lövést.

15:00
    Troncinsky lő egy kicsivel kapu fölé

14:00
    Tilos felszabadítás a vendégek részéről.

13:00
    A kezdeti iram alábbhagyott inkább a védekezésre tette a hangsúlyt mindkét csapat.

11:30
    Fjodorov nagy ziccere maradt ki!!! Megcsinálta magának a helyet majd egy lövőcsel után elküldte harmadik védőjét is azonban a kapus eszén nem tudott túljárni

11:00
    A vendégek birtokolják a korongot de csak a saját térfelükön passzolgatnak

10:20
    Sitnikov marad le egy középre adott korongról.

09:30
    Makarov próbált elkorcsolyázni két ember között fel is kenték a falra szegényt.

09:00
    Panarin maradt lesen így oda lett a helyzet.

07:30
    Tilos felszabadítás a hazaiaktól

07:00
    A hazaiak nagy fölényben játszanak most Zukov lövését kell bravúrral hárítania a vendég kapusnak.

06:00
    Jacenko Kuzmin összjáték végén Jacenko lő a kapus a botjával hárít.

05:00
    Fjodorov lövésére fekszik rá Birjukov

04:20
    A hazaiak vezetnek két támadást egymás után, de mindkétszer blokkolni tudnak a védők

03:10
    Demagin tette le maga elé kézzel a korongot majd a végén lőtt Ivannikov pedig védett.

02:30
    Makarov teszi kapura a korongot, de eközben a kaput is arrébb tette így bedobás következhet.