KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
hosszabbítás vége
MHK Szpartak Moszkva
3:4 (0:0, 2:3, 1:0)
HC Slovan Bratislava
szerda 13.02.2013, 16:30KHL

Nagy harc után végül a Slovan gyözedelmeskedett 3:4 arányban. Oroszorságbólmár úgy utazhtank haza, hogy biztos helyük van a play offban. Mindkét csapat szerzett pontot, a Slovan 2 a hazaiak 1 pontot.