MOL Fehérvár FC
1:0 (0:0)
Debreceni VSC
szerda 20.02.2013, 16:45 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Magyar Ligakupa

A Videoton megérdemelt győzelmet aratott, akár több góllal is nyerhetett volna, bár pont a gól volt véleményes. További rengeteg helyzetéből azonban akár 3-4 góllal is nyerhetett volna a hazai csapat. A Debrecen a második félidőben teljesen passzív volt, leszámítva az utolsó két perc helyzetparádéját.
    A visszavágó előtt így nyílt maradt a továbbjutás kérdése.
    Élvezetes meccsel kezdődött a tavaszi fociszezon érdemi része. (18:42:49)

93
    Alvarez labdáját Torghelle nem tudja levenni 12 méterre a kaputól.

92
    Czvitkovics 35-ről rálövi a szabadrúgást, nagyon mellé.

92
    Sándor Tamást elküldi a kispadról Iványi.

92
    Mitrovics is sárgát kap a dulakodásért.

92
    Simac kap sárgát.

90
    Dulakodás a pályán, Simac kritikus belépője után.

90
    Hatalmas tűzijáték az utolsó percekben mindkét oldalon!

89
    Kovács 10 méterről lő tisztán, Verpecz óriásit véd!

89
    Simac kap beadást 5 méterről, Bozsovics véd óriási helyzetben!

88
    Bozsovicsnak kell bravúrral menteni Szécsi passza után Coulialy elől.

88
    Alvarez újabb szögletét torghelle tisztán fejelheti 5 méterre a kaputól, de gyenge a fejes.

87
    Alvarez szöglete után Mitrovics lő centikkel mellé, de megpattant valakin, szöglet.