Budapešť – DVTK Jegesmedvék 3:10 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 4:1 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 6:2 (vége)
HSC Csíkszereda
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 24.02.2013, 18:30MOL Liga

Megszerezték a hazaiak a fontos három pontot a Fradi ellen, és így továbbra is megvan az esély a harmadik helyre a rájátszás előtt. (20:33:07)

60:00

59:38
    Kiállítás a hazaiaktól, 2 perc Nagy István akadályozásért.

54:01
    A HSC gólt szerzett!
    GÓGA ATTILA talál a hálóba és növeli a hazaiak előnyét.

Gólpasszok: Bíró Tamás Áron, Molnár Zsombor

53:16
    Nem sikerült az emberelőnyben a vendégeknek a szépítés. Kiegészültek a hazaiak.

51:16
    Kiállítás a hazai csapatból, 2 perc Becze Tihamér gáncsolásért.

46:23
    NOVÁK VÁCLAV a cseh légiós lövi a hazai csapat harmadik gólját.

Gólpasszok: Bíró Tamás Áron, Papp Szabolcs.

43:52
    A Ferencváros gólt szerzett!
    BERTA ÁKOS belövi a Fradi első gólját.

Gólpassz: Bontovics Márton

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Megszerezték a hazaiak a vezetést ebben a harmadban.Kétgólos hazai előnnyel kezdődik majd a harmadik harmad.

40:00

31:32
    Kihasználja a hazai csapat az emberelőnyt. SZÖCS SZABOLCS talál a hálóba.
    Gólpassz: Fadrny Ján

30:47
    Horváth Dávid a vendégektől kap két percet gáncsolásért.

26:42
    Kiegészült a Ferencváros

24:42
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Bontovics Márton bottal akasztásért.

23:39
    MOLNÁR ZSOMBOR lövi a hazai csapat vezető gólját.

Gólpaszok: Szőcs Szabolcs, Nagy István.

20:01

Gólnélküli első harmad van mögöttünk. 15 perc szünet következik és folytatjuk.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

17:27
    Kiegészültek a hazaiak

15:27
    Kiállítás a hazai csapatból. 2 perc Novák Václav gáncsolásért.

10:00
    10 perc játék után továbbra is gólnélküli az eredmény.

03:30
    Kiegészült a Fradi

01:30
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Horváth Dávid bottal akasztásért.

00:01

Kezdősor:

HSC Csíkszereda: Kozuch (Fülöp) - Adorján, Góga(C), Mihály, Novák(A), Hurtaj - Kósa, Papp (A), Molnár Zsolt, Moldován, Fadrny - Nagy, Flinta, Kmit, Bece, Tranca - Bors, Molnár Sz., Molnár Zsombor, Szőcs, Bíró

Ferencváros-ESMTK: Meravy (Szőke) - Hrajnoha, Gézci, Roczanov, Mestyán, Berta - Győri, Erdélyi, Hegyi, Dancsfalvi, Borbás - Lencsés, Bontovics, Horvárh, Sijka, Lénárt.

Játékvezetők: Gergely, Mahte - Csata, Siko.

Elérkeztünk a MOL liga alapszakasz meccsei végéhez. Még két játéknap van hátra, és három csapat sorsáról fognak dönteni a hátralévő mérkőzések. A DAB és a Miskolc már biztos résztvevői a rájátszásnak, de a maradék két helyre három csapat is pályázik.

A Csíkszereda az egyik a három közül aki ma a Ferencvárost fogadja vendégül. A legutóbbi 1:3-as hazai vereség után a vetélytárs Brassótól, ma mindenképpen hárompontos győzelemre van szükség ha részt akar venni a rájátszásban.

Csütörtökön a Ferencváros örökrangadót nyert hosszabbításban az Újpest ellen 4:3-ra. A ferencvárosiak az OB1-ben a harmadik helyen végeztek, és a meccs után átvehették a bronzérmeket.
    Romániában a hosszú út után biztos mindent megtesznek a jó eredmény érdekében.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 24. Molnár (Szőcs, Nagy), 32. Szőcs (Fadrny), 47. Novák (Bíró, Papp), 55. Góga (Bíró, Molnár) - 44. Berta (Bontovics)

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (Szőke) - Hrajnoha, Gézci, Roczanov, Mestyán, Berta - Győri, Erdélyi, Hegyi, Dancsfalvi, Borbás - Lencsés, Bontovics, Horvárh, Sijka, Lénárt.

Játékvezetők: Gergely, Mahte - Csata, Siko