West Ham United – Tottenham Hotspur 2:3 (vége)
West Ham United
2:3 (1:1)
Tottenham Hotspur
hétfő 25.02.2013, 21:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Csodálatos 90 percen vagyunk túl, ahol többször is fordult a kocka az este folyamán! 1:0-ra a vendégek vezettek, 2:1-re a hazaiak, majd 76. percben és a 90. minutumban szerzett találattal végül még is csak a Tottenham ünnepelhet a londoni rangadón!
    A mérkőzés hőse a a walesi Garet Bale, aki 2 gólt is vállalt a Spurs diadalából, de nem szabad megfeledkeznünk a hazai kapusról, Jussi Jääskeläinen-ről sem, aki egészen parádésan védett ma, alhangon is 9-szer (!) hárított bravúrral, amit azért ritkán látni! Le a kalappal előtte!
    A West Ham United ezzel a vereséggel lecsúszik a 14. helyre, a Tottenham viszont feljön a BL-főtáblát jelentő 3. pozícióba, megelőzve a városi rivális Chelsea együttesét!

94
    Andy Carroll adja el a labdát, innen már nem sok van hátra

93
    Ez a találat teljesen megtörte a hazai csapatot, nem valószínű, hogy még egyszer ki tudnak egyenlíteni

92
    Bale a 15. bajnoki gólját jegyzi már

91
    4 perc a hosszabbítás

90
    A Tottenham gólt szerzett!

GÓÓÓL! Micsoda dráma! 2:1 után 2:3! És megint ki más, mint GARETH BALE! Egy állítás után, jó 25 méterről kegyetlenül kilövi a hosszú fölsőt! Mekkora gól volt!

84
    Andy Carroll körülményes a vendégek tizenahatosán belül, oda az ígéretes lehetőség