West Ham United – Tottenham Hotspur 2:3 (vége)
West Ham United
2:3 (1:1)
Tottenham Hotspur
hétfő 25.02.2013, 21:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Csodálatos 90 percen vagyunk túl, ahol többször is fordult a kocka az este folyamán! 1:0-ra a vendégek vezettek, 2:1-re a hazaiak, majd 76. percben és a 90. minutumban szerzett találattal végül még is csak a Tottenham ünnepelhet a londoni rangadón!
    A mérkőzés hőse a a walesi Garet Bale, aki 2 gólt is vállalt a Spurs diadalából, de nem szabad megfeledkeznünk a hazai kapusról, Jussi Jääskeläinen-ről sem, aki egészen parádésan védett ma, alhangon is 9-szer (!) hárított bravúrral, amit azért ritkán látni! Le a kalappal előtte!
    A West Ham United ezzel a vereséggel lecsúszik a 14. helyre, a Tottenham viszont feljön a BL-főtáblát jelentő 3. pozícióba, megelőzve a városi rivális Chelsea együttesét!

94
    Andy Carroll adja el a labdát, innen már nem sok van hátra

93
    Ez a találat teljesen megtörte a hazai csapatot, nem valószínű, hogy még egyszer ki tudnak egyenlíteni

92
    Bale a 15. bajnoki gólját jegyzi már

91
    4 perc a hosszabbítás

90
    A Tottenham gólt szerzett!

GÓÓÓL! Micsoda dráma! 2:1 után 2:3! És megint ki más, mint GARETH BALE! Egy állítás után, jó 25 méterről kegyetlenül kilövi a hosszú fölsőt! Mekkora gól volt!

84
    Andy Carroll körülményes a vendégek tizenahatosán belül, oda az ígéretes lehetőség

82
    A mérkőzés legjobbja egyelőre a finn kapus!

81
    Jääskeläinen véd óriásit! Egy bal oldali beadást Adebayor fejel kapura az ötösről!

80
    Jääskeläinen véd óriásit egy pördítésnél, mit művel ma a finn kapus!

76

GÓÓÓL! Micsoda találattal egyenlít a Spurs! Egy szabadrúgást követően az ide-oda pattogó labdát végül GYLFI SIGURDSSON gyötri be a hazaiak kapujába egy méterről estében!

75
    Másodi vendég változtatás: Dembelé helyén foltatja

74
    Eldönthette volna a West Ham! Taylor egy az egyben vezeti a vendégek kapujára, a kivetődő Lloris hatalmas bravúrral véd!

69
    Bale lövi a szögletet, amit sikerül kifejelni, de ennek ellenére beszorulnak a hazaiak

69
    Bale lövését Jääskeläinen tolja szögletre hatalmas bravúrral!

68
    Az újabb szöglet már veszélytelen, jöhet a West Ham, nagyon magas a mérkőzés irama!

68
    Caulker harmadik szöglet utáni fejese, amit Jääskeläinen elképesztő bravúrral véd!

61
    Bale szöglete után újabb sarokrúgással jöhet a Spurs!

61
    Szöglet a vendégeknek, jön-e a gyors egyenlítés?

60
    Joe Cole 13. bajnoki meccsén a 3. találatát jegyzi

59
    Eddig sem volt rossz mérkőzésünk, így meg aztán pláne

58
    A West Ham gólt szerzett!

GÓÓÓL! Vezet a West Ham! JOE COLE lép kie a leshatárról, a hazai középpályás háttal a kapunak leveszi a labdát, majd fél fordulatból kilövi a hosszú alsót! Lloris még bele tudott érni a labdába!

57
    Mit hagy ki a Spurs! Sigurdsson második labdaérintéséből 20 méterről kapura lő, a kapus előtt megpattanó labdát Jääskeläinen a kapufára tornázza, a kipattanót Adebayor három méterről a finn kapusba fejeli! Két hatalmas bravúr a hálóőrtől!

56
    Első vendég csere: Holtby le, Sigurdsson be

56
    Nyomnak a hazaiak

55
    Taylor sarokrúgását Carrol fejeli vissza középre, de nem sikerül kapura lőni a labdát

51
    Demel harcol ki szögletet a West Ham javára, az iramra nem lehet panaszunk, egyébként 5:7 a szögletarány

50
    Llorisé a beívelés, eddig magabiztos a vendégek hálóőre

50
    Szabadrúgás a hazaiaknak a tizenhatos csücskétől 3 méterre

49
    Carroll lágy beemelésére Lloris csap le!

49
    Alaposan bekezdtek a vendégek!

48
    Jääskeläinen bravúrral védi Caulker fejesét!

47
    Vertonghen passzába Demel lép bele, Jääskeläinen éppen szögletre üti a labdát!

46
    Nem volt csere a szünetben

46

Igazságosnak mondható döntetlenre áll a két londoni gárda 45 percnyi játékot követően az Upton Park-ban.
    A 13. percben jött a szokásosnak mondható Gareth Bale gól, majd 12 minutummal később egy jogosan megítélt büntetőből Andy Carroll egalizált.
    Ezen kívül a veszélyesebb helyzetei egyértelműen a hazai csapatnak voltak, kíváncsian várjuk a folytatást!

48
    Bale szabadrúgása kapu mellé száll, azért nagyon érdekesen csapódott le a labda

47
    Szabadrúgás a Tottenham javára 35 méterre a hazai kaputól

47
    Bale ad pontatlan labdát, jöhet a West Ham!

46
    Felszabadít a Tottenham

46
    Diamé beadását Lloris üti szögletre a röviden érkező Cole elől!

46
    2 perc lesz a ráadás

45
    Sikerül tisztázni Bale sarokrúgását a hazaiaknak

45
    Jöhet sorozatban a harmadik vendég szöglet, mentettek a hazaiak!

44
    Jääskeläinen óriási védést mutat be Caulker fejesénél, újabb szöglet jön!

40
    Kényelmesen passzolgatnak a vendégek a félpályánál, a West Ham visszaáll a térfelére

40
    Veszélytelen ez a hazai sarokrúgás

39
    Jarvis veszi át szépen a labdát a tizenhatoson belül, majd lendületből tüzel, de Walker belevetődik a lövésbe, szöglet következhet!

32
    Elképzelhető, hogy már az első félidőben változtatni kényszerül a hazai edző, Sam Allardyce

28
    Hazai szabadrúgás a Spurs térfeléről, de a felívelt labdát kifejelik a vendég védők

27
    Kezdhetik előről a csapatok

26
    Carroll a 17. bajnoki meccsét mindössze a 3. találatát jegyezte

25

GÓÓÓL! ANDY CARROLL a léc alá bombázza a megítélt büntetőt!

25
    11-es a West Ham javára! Parker rúgja ki Carroll lábát, jogos az ítélet!