1. FSV Mainz 05 – SC Freiburg 2:3 (hosszabbítás vége) | Kickers Offenbach – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
hosszabbítás vége
1. FSV Mohuč 05
2:3 (2:0)
SC Freiburg
kedd 26.02.2013, 19:00 • Coface Arena, Mainz • Német Kupa

Elképesztően izgalmas kupacsatát hozott a két csapat mérkőzése. 4 perc alatt már 2:0-ra vezetett a Mainz, viszont a 65. percben emberhátrányba kerültek, ami mint később kiderült, megpecsételte a sorsukat.
    A 86. percben Santini szépített, majd a 93. minutumban egy jogosan megítélt büntetőt Daniel Caligiuri értékesített.
    Következhetett a 2x15 perc ráadás, ahol nem volt kérdés, melyik csapat volt a jobb, igaz, emberelőnyben nem volt nehéz dolga a vendégeknek.
    Egy szó mint száz, a Freiburg jutott be a német kupa legjobb 4 csapata közé! (21:48:20)

116
    Schmid lövi Müllerbe egészen közelről a labdát!

111
    Ennek ellenére továbbra is támad az emberelőnyben játszó Freiburg!

110
    Most már Szalaiéknak lesz sürgősebb dolgouk

109
    A Freiburg gólt szerzett!

GÓÓÓL! Vezet a Freiburg! Daniel Caligiuri szerzi meg önmaga második, csapata harmadik találatát, egy méterről könnyű dolga volt!