HSC Csíkszereda – Nové Zámky 5:3 (vége) | Dab.Docler – DVTK Jegesmedvék 7:2 (vége)
HSC Csíkszereda
5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
HC MIKRON Nové Zámky
szombat 02.03.2013, 18:00MOL Liga

44:05
    Kiállítás a hazai csapatból. 2 perc Moldován Ervin bottal akasztásért.

36:38
    Kiállítás a vendégektől 2+10 perc Baron Martin durva játékért+fegyelmi büntetés.

35:54
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Baron Martin durva játékért.

35:54
    Kiállítás a hazai csapatból Bíró Tamás 2+10perc durva játékért + fegyelmi büntetés

28:19
    Újabb hazai előny. Kiállítás a vendégektől 2 perc Gábris Ladislav akadályozásért.

06:18
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Mamonovs Vladimirs gáncsolásért.

06:18
    Kiállítás a vendégektől 2 perc Gábris Ladislav gáncsolásért

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 34. Tranca (Becze, Kmit), 37. Molnár (Adorján), 42. Becze (Fadrny), 46. Tranca (Becze), 59. Novák (Adorján) – 2. Barcák, 21. Mikhailov (Hrudik, Mamonovs), 35. Mamonovs (Stefanka M., Teluskins)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) - Adorján, Góga (C), Mihály, Novák, Hurtaj - Kósa, Papp, Molnár, Moldován, Fadrny - Nagy, Flinta, Kmit, Becze, Tranca - Bors, Péter, Molnár Zsombor, Szőcs, Bíró.
    HC MIKRON Nové Zámky: Krizan (Zíma) - Teluskins, Hrudik, Mamonovs, Stefanka M.(C), Mikhailov - Gábris, Ruzicka, Dobry (A), Uhnak - Baron, Král, Tarnoczy, Stefanka O., Barcák - Németh, Lehocky, Spisák, Klobúcnik, Púchovský.

Játékvezetők: Lascar, Toparceanu - Butucel, Redai