KHL
Avangard Omszk – Traktor Cseljabinszk 0:3 (vége) | AK Barsz Kazany – Szalavat Julajev 0:2 (vége)
AK Barsz Kazany
0:2 (0:1, 0:0, 0:0)
Szalavat Julajev
szombat 09.03.2013, 14:00 • TatNyefty Arena, Kazany • KHL

Újabb meglepetés született, másodszor is győzni tudott idegenben a Szalavat Julajev csapata. Tehát választ kaptunk a mérkőzés elején feltett kérdésre, nem tudott élni a revans lehetőségével a hazai együttes. Sőt, még nehezebb helyzetbe sodorta magát. Most két idegenbeli mérkőzés következik, kérdés, hogy ilyen vesztett állásból képes lesz-e felállni a kazanyi csapat. Meglátjuk..

Köszönöm a figyelmüket! (16:25:17)

60:00

59:37
    Barulin újra a kapuban!

59:37
    A Szalavat gólt szerzett!

SERGEI ZINOVYEV az üres kapuba passzolja a korongot ezzel el is dönti a mai találkozót!

Gólpassz: Igor Musatov

59:15
    Barulin lekorcsolyázik, kapus nélkül a hazaiak!

59:00
    Egy perc van hátra az utolsó harmadból.

58:54
    A hazaiak is kiegészültek.

58:00
    Két perc van hátra, kérdés, hogy a mérkőzésből vagy csupán az utolsó harmadból?

57:51
    Kiegészült a Szalavat Julajev.

56:54
    Nikulin (AK Barsz) kénytelen durvaság miatt két percet ülni.

55:51
    Zubarev (Szavat) magas bottal játszott, így kénytelen két percet ülni.

55:30
    Az akarattal és lelkesedéssel nincs gond a hazai oldalon, azonban a vendégeknél a kapuban egy bizonyos Tarkki áll, aki ma legyőzhetetlen.

55:00
    Öt perce maradt a hazai együttesnek, hogy valamit kitaláljon. Vészesen fogy az idő.

54:03
    Már teljes létszámban a vendégek.

53:03
    A kiállítás első felét túlélte a Julajev.

52:03
    Zinovyev (Szalavat) magas bottal való játék miatt kiáll két percre.

52:00
    Sikerült távol tartani ellenfelét a saját kapujától a Szalavatnak, a hazaiak nem tudnak mit kezdeni a szervezett vendégekkel.