Zenit – FC Basel 1:0 (vége) | FC Rubin Kazany – Levante 2:0 (hosszabbítás vége) | Internazionale – Tottenham Hotspur 4:1 (hosszabbítás vége)
Newcastle United – FK Anzsi Mahacskala 1:0 (vége) | S. S. Lazio – VfB Stuttgart 3:1 (vége) | Fenerbahçe – FC Viktoria Plzen 1:1 (vége)
Chelsea F.C. – FCSB 3:1 (vége) | Girondins Bordeaux – Benfica 2:3 (vége)
Chelsea Football Club
3:1 (1:1)
FC Steaua Bukarest
csütörtök 14.03.2013, 21:05 • Stamford Bridge • Európa liga

71
    Chelsea gólt szerzett!!
    TORRES FERNANDO gyönyörűen lövi ki ballábbal 10 méterről a hosszú sarkot. A kapus hiába vetődött.

58
    Mata végzi el a szabadrúgást és szépen találja meg TERRY JOHN fejét aki védhetetlen gólt fejel.

45+1
    A Steua gólt szerzett!
    Újabb vendég szöglet után CHIRICHES VLAD kavarodás után közelről a léc alá lövi a labdát.

34
    Mata indul meg szépen passzol Ramireznek aki visszaadja és MATA GARCIA közelről a kapust érintve a bal alsóba helyezi a labdát.