Zenit – FC Basel 1:0 (vége) | FC Rubin Kazany – Levante 2:0 (hosszabbítás vége) | Internazionale – Tottenham Hotspur 4:1 (hosszabbítás vége)
Newcastle United – FK Anzsi Mahacskala 1:0 (vége) | S. S. Lazio – VfB Stuttgart 3:1 (vége) | Fenerbahçe – FC Viktoria Plzen 1:1 (vége)
Chelsea F.C. – FCSB 3:1 (vége) | Girondins Bordeaux – Benfica 2:3 (vége)

A Benfica gólt szerzett!

OSCAR CARDOZO duplázott, ez hitetelen, megint egy perccel a hazai gól után. Egy felívelt labda a védőjéről szerencsésen elé pattant, elküldte a védőt egy csellel, majd ütemtelenül a rövid alsóba gurított.

91
    A Bordeaux gólt szerzett!

JARDEL immáron elmondhatja, hogy mindkét kapuba betalált. Egy szöglet után a fejest Artur védeni tudta, a kipattanónál menteni igyekvő Jardel azonban saját kapujába pöckölte a labdát.

90
    4 perc a ráadás.

90
    Maxi Pereira kapott rögtön sárgát, műesésért.

89
    Fellazul a hazaiak védelme, de ezt most nem sikerült kihazsnálni.

87
    Eduardo Salvio számára véget ért a meccs, Maxi Pereira számára pedig elkezdődött.

86
    Sane tüzelt egy lepattanó labda után, kapufa!

85
    Sajnos lelült a meccs, egyik csapatnak sincs már miért küzdenie.

84
    Ola John nagyot küzdött, Carlos Martins váltja.

83
    John rúghat szögletet.

83
    Ola John sárgült be lerántásért.

81
    Bordeaux bedobás a vendég kapu közeléből.

78
    Nicolas Maurice-Belay befejezte mára, Hadi Sacko a pályán.

78
    Gyengére sikerül a fejes, Henrique hozhatja fel a labdát.

77
    Benfica szabadrúgás.

76
    Fahid Ben Khalfallah rögtön sárgát harcolt ki magának.

Ezzel alighanem el is dőlt a továbbjutás sorsa, 15 perc alatt kellene 3 gólt rúgniuk a franciáknak.

75

OSCAR CARDOZO góljával 1-2! Nem sokáig örülhettek a hazaiak, borzalmasan alkalmazott lestaktika miatt Cardozo útját csak 1 védő állta, akit egy lövőcsellel elküldött kapálni, majd ballal a jobb alsóba helyezett!

74

CHEICK DIABATE egalizált! Egy hosszú felívelés Jardel hátáról pattant a hazaiak támadója elé, aki nem teketóriázott, kilőtte a bal alsót 12-ről!

73
    Diabate fejelte a beívelést pontosan Artur kezébe.

72
    Mariano-nak ennyi volt a mai este, Fahid Ben Khalfallah váltotta.

72
    Bordeaux szöglet.

70
    Perez indult meg a bal oldalon, szépen haladt előre, de a második védővel szemben nem jött be a megtolós csel.

68
    Gregory Sertic hagyja el a pályát az első hazai csere keretében, Biyogo Poko váltja.

52%-ban birtokolja a labdát a Bordeaux, ez azonban meddő mezőnyfölény.

66
    Rodrigo Moreno elég halovány volt ma, Oscar Cardozo váltja.

65
    John rúghatja a vendég szögletet.

63
    Maurice-Bayel mezét ráncigálják meg, szabadrúgás.

62
    Beszorul a Benfica, 10 emberrel védekeznek most.

61
    Sane beadása után kezezést reklamáltak a hazaiak. Lehet, hogy az volt, de akkoris vétlen, így jól döntött a bíró, hogy nem ítélt bütnetőt.

60
    30 perc, 3 gól...

59
    A közönség egyre türelmetlenebb, néhol füttyszó is hallatszik.

58
    Továbbra is a felívelt labdákban bízik a hazai csapat, mindennemű eredmény nélkül.

56
    Carrasso rúgja ki a labdát, a védők passzolgatnak.

55
    Láthatóan veszélyesek lesznek a Benfica kontrák, még egy gól és el is dőlt a meccs, de a hazaiak kénytelenek agresszíven támadni.

53
    Támad-támad a Bordeaux, de komolyabb helyzet nélkül.

52
    Roderick kapott sárgát egy emény belépő után.

52
    Ez nem Diabate napja, sokadjára maradt le egy hajszállal a felé tartó labdáról.

50
    Bordeaux szöglet. Kifejelik, az ismételt lövés elakad a védőkben, de egy csatár elé pattan, aki Diabate felé ível középre, de túl mély! Kirúgás.

49
    Sane harcolt ki bedobást.

47
    Ennek megfelelően náluk a labda

A Bordeaux-nak neki kell esnie a Benficanak, mert minden perccel vészesen távolodnak a továbbjutástól.

46
    Úgy tűnik egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46
    Carrasso jött ki jó ütemben, és fülelt le egy hosszú indítást Moreno elől.

46

45
    Diabate nagynehezen megszelidítette a felé érkező labdát, majd egy védő lába között lőtt, oldalháló!

44
    Benfica bedobás bal szélról.

43
    A szögletet kifejelték, a visszaívelt labdánál pedig már lesen voltak a támadók.

42
    Diabate elől mentenek a védők, hazai sarokrúgás.

41
    Benfica szöglet.

38
    Artur passzolja ki a labdát a védőjének.

37
    Gaitan beívelését Carrasso könnyedén fogta.

36
    Almeidának léptek oda, szabadrúgás.

35
    Saivet harcolt ki bedobást.

34
    Diabate lőtt éles szögből, Artur zárta a rövidet, szöglet.

33
    Eladják a labdát, kicsit megvannak zavarodva a hazaiak.

32
    Hátulról építkeznek most a hazaiak.

31
    Ludovic Obraniak sárgult be.

Borzasztóan nehéz helyzetbe került a Bordeaux, 3 gólt kellene rúgniuk mostmár a továbbjutáshoz.

31
    Ola John rúgta a szögletet, övé a gólpassz.

30

JARDEL megszerezte a vezetést a vendégeknek! Benfica szöglet után nagyon rosszul mozdult ki Carrasso a kapujából, Jardel pedig az 5-ösről az üres kapuba fejelt!

28
    John felé az indítás, kipöckölte egy védő, bedobás.

27
    Arturig gurítják haza a labdát a vendégek.

26
    Többnyíre hosszú labdákkal operál a Bordeaux, nehezen jutnak át a középpályán.

25
    Diabate-t bírkózták le, szabadrúgás.

23
    Almeida két védő között botladozva reménykedett egy szögletben, de róla pattant ki a labda.

22
    Nem okozott riadalmat ez a sarokrúgás.

21
    Gaitan került ziccerbe egy remek indítás után, kissé kisodródva 5 méterről lőtt, Carrasso jól zárta a szöget, szöglet.

20
    Perez reklamált lerántást, de nem kapott szabadrúgást.

Félelmetesen rákapcsoltak a drukkerek, remek a hangulat.

19
    Vendég bedobás a bal oldalról.

18
    Támad a Benfica.

16
    Diabate felé a beívelés, kicsit mögé ment, nem tudott érdemben beleérni, kirúgás.

15
    Kezdeményezőbbek a haziak, de ez várható volt hiszen hátrányban vannak. A Benfica viszont láthatóan nagyon megszervezte a védelmét, nem lesz könnyű dolga a franciáknak.

14
    Artur jól helyezkedett a szögletnél, övé a labda.

13
    Újabb szöglet.

12
    Maurice-Belay biciklicsellel elküldte a védőjét, majd lőtt, Artur vatődve védett, szöglet.

10
    Begyakaorolt szabadrúgás variácóval próbálkozott a Benfica, de belebonyolódtak nagyon.

9
    Carlos Henrique sárgult be, Perez lábára lépett rá, Ha továbbjutnak nem játszhat a következő meccsen.

7
    Egy balról jövő beadás kellemetlenül pattant Artur előtt, de a kapus így is magabiztosan fogta.

6
    John harcolt a védőkkel a szögletzászlónál, őt látta szabálytalannak a játékvezető, szabadrúgás kifelé.

5
    Felíveléssel próbálkozott egy hazai hátvéd, hát ez egészen Arturig szállt.

4
    Gaitan keresztbeívelése lecsúszott a lábáról, kirúgás.

4
    Jonht teperték le a felezőnél Benfica szabadrúgás.

3
    Artur első labdaérintése a meccsen.

2
    Támad a Bordeaux, Obraniak harcolt ki bedobást.

1

1-0-ás előnnyel, és éppen ezért jó esélyekkel utazik a Bencfica Franciaországba. Mindkét csapat győzelemmel hangolt a mai találkozóra, a Bordeaux 1-0-ra verte a Bastia-t, míg a Benfica 5-0-ra ütötte ki a Gil Vicentét. Ha a Benfica gólt tudna szerezni, nagyon nehéz helyzetbe kerülnének a hazaiak, épp ezért egy jó, hajtós meccsre van kilátás, nem valószínű, hogy a vendégek bekkelnének.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:05 - kor kezdődik.