Nijmegen EC – SC Heerenveen 1:3 (vége) | VVV Venlo – Heracles Almelo 0:2 (vége) | PSV Eindhoven – RKC Waalwijk 2:0 (vége)
HFC ADO Den Haag – SBV Vitesse Arnhem 0:4 (vége)
VVV Venlo
0:2 (0:0)
Heracles Almelo
szombat 16.03.2013, 19:45 • De Koel, Venlo • Eredivisie

Egy nagyon gyenge mérkőzésen két góllal veri a Heracles csapata a Venlo-t. Az első félidő eleje még hozott némi izgalmat, de ami utána következett az kritikán aluli volt. Végül a második félidőben két szép góllal begyűjtöttek a három pontot a vendégek (21:41:01)

90
    2 perc a hosszabbítás

89
    Quansah helyén Mieghem

88
    Hosszú másodpercek telnek el minden kirúgásnál és hosszú másodpercig fekszenek a játékosok a füvön. Mindkét csapat a végét várja

87
    Vejienovic passzol Belteman elé aki fölé durrantja a labdát.

86
    Elindulnak hazafelé a szurkolók is nekik ennyi mára elég volt.

84
    A hazaiak látszólag feladták a vendégek meg már nem támadnak igy a végére nagyon langyos lett a meccs