Dab.Docler
2:7 (0:2, 1:5, 1:0)
Fehérvár AV19
szerda 27.03.2013, 19:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Borsodi Magyar kupa

1:0-ra nyeri a záró harmadot a Dab.Docler, de így sem tudja elkerülni a hazai gárda a nagy arányú vereséget! A Volán megérdemelten nyert ma, a játék minden elemében felülmúlta megyei riválisát. Az újvárosiak a holnapi bronzmeccsen a Fradival, míg a fehérváriak a döntőben a Miskolccal mérkőznek meg! (21:12:06)

60:00

59:39
    A Dunaújváros gólt szerzett!

GÓÓÓL! JOZEF MIHALIK kozmetikáz az eredményen, remek passzt kap Peterditől, lekezeli a korongot, majd kilövi a hosszú sarkot! 2:7!

Gólpassz: Peterdi Imre és Azari Zsolt

59:21
    Kiss Tamás véd még egyet az utolsó percben, buli jöhet a piros mezesek harmadából

53:27
    Kiss Tamás két hatalmas védést mutat be rövid időn belül! Novak és hajós próbálkoztak!

50:35
    Létszámazonosságnál is felállnak a vendégek!

49:52
    Tilos felszabadítás (Volán)
    Gólok és gólpasszok: 36. Papp V., 60. Mihalik (Peterdi, Azari) – 4. Mihály (Sikorcin), 5. Metcalfe (Bailey, Banham), 22. Metcalfe (Banham), 24. Orbán, 31. Kovács Cs. (Vas), 37. Sikorcin (Mihály, Benk), 39. Banham (Sille, Metcalfe)

Dab.Docler: Sevela (Kiss T.) – Lindgren, Kiss D., Pavuk, Galanisz, Szappanos – Hüffner, Sabados, Vaszjunyin, Gröschl, Somogyi – Nagy R., Tőkési, Peterdi, Mihalik, Azari – Strenk, Papp Cs., Kiss Á., Virág, Papp V.
    Fehérvár AV19: Rajna – Pratt, Durco, Bailey, Metcalfe, Banham – Horváth A., Sille, Sofron, Kovács Cs., Vas – Pozsgai, Tokaji, Benk, Mihály, Sikorcin – Hetényi, Orbán, Hajós, Novak, Magosi

Játékvezetők: Kincses Gergely, Druga Norbert – Martin Moravec, Slavomir Scensny