Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 0:2 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Fehérvár AV19 0:4 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Dab.Docler
csütörtök 28.03.2013, 16:30 • Miskolci Jégcsarnok, Miskolc • Borsodi Magyar kupa

Nem született gól a záró harmadban, így a bronzérem idén Dunaújvárosba kerül! Az acélbikák nem nagyon izzadtak meg ezen a mérkőzésen, ám a Ferencvárosnak sem lehet oka a panaszra, kis szerencsével még szorosabbá tehették volna az összecsapást. 19:30-kor kezdődik a döntő, tartsanak akkor is velünk! (18:30:45)

55:27
    Azari tiszta lövőhelyzetben a Fradi kapusába bombáz!

53:20
    Tilos felszabadítás (FTC), mintha a zöldek már kezdenének beletörődni a vereségbe

49:58
    Szappanos lő ziccerben, Meravy óriási bravúrral hárít!

48:56
    Nagy ziccerben elhúzza Kiss mellett a korongot, de a lövés pillanatában elveszíti az egyensúlyát!

47:17
    Les (FTC), Léránt hagyja el a korongot

46:36
    Bedobás lesz a semleges harmadból, eléggé töredezetté vált a játék

46:10
    Géczi távoli lövését védi a botossal Kiss Tamás!

45:23
    Azari kap remek korongot, szinte ziccerben lőhet, Meravyról azonban nem jön ki a pakk!

44:36
    Borbás kerüli most meg ugyanarról az oldalról az újvárosi kaput, de ő sem jár sikerrel

44:01
    Egy lövés után Lencsésnek kell kilőnie a korongot

43:02
    Berta kerüli meg az újvárosi kaput, majd gyorsan behúzná a rövid alsóba a pakkot, de Kiss Tamás átér a másik oldalra és hárít!

Elkezdődött a harmadik harmad.

A második játékrészt is 1:0 arányban nyeri a dunaújvárosi alakulat, így szépen lassan halad a bronzérem megszerzése felé. A Fradinak sok lehetősége volt az egyenlítésre, ám a zöldek néha még Fortunával is hadilábon álltak. Aztán jött Azari, és növelte az acélbikák előnyét. Hamarosan következi a záró felvonás!

40:00

39:30
    Meravy csap le egy kósza korongra, bedobás jöhet az FTC kapuja elől

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik

38:47
    A vendégek kiegészültek, a Fradi nem tudott élni sem a kettős, sem a szimpla előnyével

36:47
    Gröschl (DAB) áll ki 2 percre gáncsolásért, 34 másodpercig kettős emberelőnyben a Fradi!

34:31
    Kiss Tamás nem tudja hol a korong, majdnem szépített a Fradi!

34:08
    Beszorul a Fradi, sorozatos bedobások a zöldek harmadából. Ez a gól megtörte a fővárosiak lendületét

33:48
    Meravy fogja meg a középre tett pakkot

32:46
    Óriási helyzet a zöldektől! Nagy lövése kijön Kiss Tamásról, majd Borbás érkezik hatalmas lendülettel, de ezt is fogja a vendégek kapusa!

31:46
    Újabb vendég lehetőség, Meravy véd, buli jöhet a kapuja előteréből

31:06
    A Dunaújváros gólt szerzett!

GÓÓÓL! A sok kihagyott Fradi helyzet után növeli előnyét a Dab! Mihalik passzol a középpen érkező AZARI ZSOLT elé, aki szépen teszi bele a korong útjába az ütőjét, védhetetlen találat!

Gólpassz: Jozef Mihalik és Peterdi Imre

30:33
    Borbás játssza magát tisztára, majd lő éppen csak az újvárosi kapu mellé!

30:19
    Sérülés miatt áll a játék, Lindgren és Kiss Gábor ütközött

29:51
    Lencsés lövését védi magabiztosan Kiss, nem lesz buli

29:40
    Berta sietett jobban a kelleténél, les (FTC)

29:23
    Újabb bedobás a Fradi harmadában

28:43
    Szappanos lövését fogja másodszorra Meravy!

28:14
    Erdélyi ismétlése nagyon veszélyes volt, Kiss Tamás eddig őrzi a góltól a ketrecét!

27:01
    Berta lövése megy nem sokkal a fehér mezesek kapuja mellé!

26:11
    Sabados lövése pattan a Fradi kapuja fölé

25:34
    Meravy tenyerel rá a pakkra, bedobás jöhet a Fradi kapuja elől

25:05
    Borbás kap remek lekészítést, 3 méterről kapura is lőhet, de az előtte álló dunaújvárosi bekkről felvágódik a korong!

24:56
    Tilos felszabadítás (DAB)

24:36
    A bedobás az acélbikák harmadából következhet

24:09
    Horváth hagy ki nagy helyzetet, rövid időn belül a második egyenlítési lehetőség marad kihasználatlanul!

22:34
    Berta hagy ki óriási egyenlítési lehetőséget egészen közelről!

22:17
    Szappanos pontatlan passza zárja le a fehér mezesek támadását, ami igen csak tetszetős volt

21:58
    A bedobás az újvárosi kapu elől jöhet

21:19

21:10
    Borbás lövését védi Kiss Tamás, a korong oldalra vágódik!

20:34
    Kiegészülnek az újvárosiak

20:01

Szappanos korai találatával 1:0 arányban vezet a Dab.Docler a Magyar Kupa bronzmeccsén 20 perc játékot követően. Az újvárosiak csak annyit adnak ki magukból, ami feltétlenül szükséges a minimális előnyük megtartásához. Ilyen játék mellett akár még lehet keresnivalója is a Ferencváros együttesének. Hamarosan jön a folytatás, ahol is a Fradi még 34 másodpercig emberelőnyben játszhat!

18:57
    Borbás lövése kijön Kiss Tamásról, a kipattanót nem sikerül begyötörni a ketrecbe!

18:34
    Sabados (DAB) áll ki 2 percre bottal akasztásért

18:19
    A harmad végére egyre fokozódik az újvárosi fölény

17:35
    Tilos felszabadítás (FTC), csak most tudták kiütni a harmadból a korongot a zöld mezesek

16:52

16:23
    Kiss Dániel törne be a Fradi harmadába, de Kiss Gábor szerelni tudja

15:16
    Győri töri el a korongot, jöhetnek a fehér mezesek

13:53
    Kiss Tamás próbál kiütni egy korongot, majdnem ráfáztak az újvárosiak, Berta nem sokkal maradt le a pakkról!

13:10
    Peterdi játszana középre egy kapusról kivágódó korongot, de a védők blokkolni tudják a próbálkozását

10:09
    Revák ólálkodik a fehér mezesek kapujánál, de nem sikerül eljuttatni hozzá a korongot

09:44
    Azari lövését fogja Meravy, nem jön ki a korong, így buli következhet a Fradi harmadából

09:15
    Kisebb védelmi hiba után majdnem egyenlítenek a zöld mezesek!

08:22
    Kiss Gábor próbálkozik, de nem találja el az újvárosi kaput

07:24

07:21
    Kiegészülnek az acélbikák

06:46
    Lencsés és Hoffmann is gólt üthetett volna, de Kiss Tamás a helyén volt!

06:25
    Nem nagyon tudnak felállni a zöldek

05:50
    Szappanos ugrik ki óriási ziccerben, azonban az újvárosi játékos nem tud emberhátrányban eredményes lenni!