MTK Budapest FC – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Pécsi MFC 0:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Egri Fc 4:0 (vége)
MTK Budapest FC
1:0 (0:0)
Budapest Honvéd FC
szombat 30.03.2013, 14:00 • Hidegkuti Nándor Stadion • OTP Bank Liga

Érdekes mérkőzésen vagyunk túl,egy szerencsés góllal nyert az MTK. (15:55:22)

A játékvezető a sérülések miatt nem tartotta be a hosszabbítást, Marco Rossi, a Honvéd edzője négy percet kér rajta számon.

97
    Tischler volt szabálytalan, szabadrúgás a Honvédnak, az előreívelést Hegedűs kiütötte.

96
    Vadnait lökték el, szabadrúgás a hazaiaknak a saját tizenhatosukról kifelé.

95
    Vernes sérülése miatt a Honvéd emberhátrányba került, így folytatják.

94
    Folytatódik a mérkőzés!

93
    Vernes nagyon rossz állapotban van, lehet, hogy az arccsontja is eltört!

92
    Hordágyat hoznak a segítők, Vernest le kell vinni, Wolfe pedig kapott egy szép kötést a fejére.

91
    Wolfe fejelt össze Vernessel egy fejesnél, mindkettejük lent maradt a földön, ápolják őket.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Hegedűs meggyógyult, folytatódhat a játék!

89
    Hegedűst már két perce ápolják, a válla fáj neki.

87
    Egy beívelésnél Hegedűs bizonytalanul fogta a labdát, Vernes nyújtott lábbal érkezett és eltalálta a kapust.
    Ápolás miatt áll a játék.

86
    Tischler volt lesen, szabadrúgás a Honvédnak.

85
    Ignjatovic lőtte el a labdát 25-ről, de nagyon fölé ment.

84
    Csere a MTK Budapest FC-nél: lemegy Kanta, bejön Balajti.

83
    A Honvéd járatja a labdát, de nem tud mit kezdeni a betömörülő MTk védelemmel.

82
    Tischler kapott jó labdát Besétől, levette a tizenegyes vonalánál, de a védők szorításában mellé rúgta.

Kolarics László

Gólok: 48. Pölöskei

Lapok:   8. Zsidai (MTK), 50. Vukmir (MTK) – 7. Alcibiade (HON), 59. Lanzafame (HON)

MTK Budapest FC: Hegedüs – Wolfe, Vukmir, Hidvégi, Zsidai – Poór, Vadnai, Vass(Pölöskei, a szünetben), Kanta(84.Balajti) – Tischler, Ladányi(27.Bese)
    Budapest Honvéd FC: Kemenes- Ignjatovic,Zivanovic, King, Vécsei(55.Diarra) – Lanzafame, Alcibiade, Délczeg, Hidi -Mfon(76.Holender), Ivancsics(63.Vernes)

Játékvezetők: Szabó Zsolt – Varga zsolt dr, Márkus Tamás, Tj.:Erdős József