Fulham FC – Queens Park Rangers 3:2 (vége)
Queens Park Rangers
hétfő 01.04.2013, 21:00 • Craven Cottage, London • Barclays Premier League

51
    A QPR gólt szerzett!

GÓÓÓL! A kihagyott büntető után javít a vendégek játékosa, LOIC RÉMY kilép a leshatárról, és szépít az eredményen! 3:2!

45

GÓÓÓL! A semmiből szépít a QPR! ADEL TAARABT lövi el laposan, fű alatt a labdát, Schwarzer csak beleérni tud, a labda a kapufáról befelé pattan!

41
    A Fulham gólt szerzett!

GÓÓÓL! Riise alapvonalról erősen belőtt labdájába CLINT HILL ér bele, a játékszer védhetetlenül vágódik a kapuba! Öngól!

22

GÓÓÓL! Samba nagyot hibázik, DIMITAR BERBATOV lecsap a labdára, és kihasználja a kínálkozó lehetőséget! 22 perc telik el a mérkőzésből, máris duplázik a hazaiak csatára!

8

GÓÓÓL! DIMITAR BERBATOV végzi el a jogosan megítélt büntetőt, a csatár magabiztosan lő a bal alsó sarokba!

Nagy Zalán

Gólok: 8. Berbatov (bünt.), 22. Berbatov, 41. Hill (öngól) – 45. Taarabt, 51. Rémy

Lapok:   89. Riether (FHM), 92. Senderos (FHM) – 14. Hill (QPR)   79. Sidwell (FHM)

kimaradt büntető: 49. Rémy (QPR), kapus Schwarzer hatástalanítva

Fulham FC: Schwarzer – Riether, Hangeland, Senderos, Riise – Sidwell, Karagounis – Dejagah(Emanuelson, 39., Frimpong, 80.), Ruiz, Duff – Berbatov
    Queens Park Rangers: Julio César – Bosingwa, Samba, Hill(Onuoha, szünetben), Traoré(Mackie, 84.) – Jenas, M'Bia – Townsend, Taarabt(Hoilett, 75.), Rémy – Zamora

Játékvezetők: Lee Probert – Long, Ganfield

Nézőszám: 25117