Real Betis Balompié S.A.D.
3:3 (1:3)
Sevilla FC
péntek 12.04.2013, 22:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Óriási feltámadásnak lehettünk szemtanúi, a Sevilla a 33. percben már 3:0-ra vezetett, ám a hazaiak nem adták fel, és végül a 89. percben kiharcolták a döntetlent! Az egy-egy ponttal egyik csapat sem lehet teljesen elégedett, azonban a hazaiak kicsit boldogabbak lehetnek a városi riválisuknál. A Sevilla egy már megnyert mérkőzést hagyott kicsúszni a kezéből! (23:51:28)

92
    Hatalmas feltámadást láthattunk, lesz-e vajon slussz poén?

91
    Utolsó csere a Sevilla-nál: Negredo le, Manu be

90
    4 perc lesz a ráadás

89
    A Betis gólt szerzett!
    GÓÓÓL! 0:3-ról feláll a Betis! A szögletet követően a csereként beállt NOSA IGIEBOR érkezik hatalmas lendülettel, a fejesbe még belekap Beto, de így is gól születik belőle!

89
    Óriási helyzet maradt ki, szöglettel jöhet a Betis!

88
    Kifejelik a piros mezesek, de felszabadítani nem tudnak Negredoék

88
    A tizenhatos oldalvonala és az alapvonal közötti területről jöhet a Betis szabadrúgással. Esély az egyenlítésre

82
    Rubén Castro menne el két ember között, de nem sikerül ziccerbe kerülnie a hazai támadónak

81
    Javi Chica ígéretes lövését blokkolják a vendégek!

80
    Pabon szöktetné ki Molinát, aki elől azonban Beto szedi fel a játékszert

79
    Az emberhátrány ellenére jól tartja magát a Sevilla

78
    Javi Chica remek beadását Fazio tudja kifejelni!

74
    Óriási egyenlítési lehetőségek maradtak ki a vendégek kapuja előtt!

73
    Molina lő mellé estében közelről, Fazio elkésik, azonban nincs újabb büntető a Betis javára!

72
    Benat lövése megpattan Rakitic fején, aki a sorfalban állt, a játékvezető ennek ellenére kirúgást ítél

69
    Nem tud nagy helyzeteket kidolgozni a Betis, pedig már csak egy gól kellene a pontszerzéshez

68
    Első vendég csere a mérkőzésen: a két gólpasszt jegyző Reyes helyére Perotti áll be

64
    Rubén Castro lőne 9 méterről, Moreno önfeláldozóan dobja magát a lövésbe!

61
    Vajon lesz-e még fordulat a mai mérkőzésen, a csapatoknak még fél órájuk van minderre

59
    Beto kirúgásával folytatódik a mérkőzés

58
    Beszorul a Sevilla, nagyon sok van még hátra!

57
    Molina nem éri el a labdát az alapvonal előtt, de a hazai közönség így is lázba jön!

57
    A lassítás alapján Medel megütötte Canast, aki utána eljátszotta a "nagy halált", kérdés, Canas mire kapott sárgát

56
    Canas sárgul be a hazaiaktól

55
    Medel kap piros lapot, emberhátrányban a Sevilla! Hatalmas lehetőség előtt a Betis!

55
    Teljesen nyílttá vált az összecsapás, a hazaiak 0:3-ról zárkóznak!

54
    GÓÓÓL! RUBÉN CASTRO áll a labda mögé, és félmagasan megcélozza a kapu bal oldalát, Beto még bele tudott érni, de így is gól születik! 2:3!

53
    Fazio kap sárgát az iméntiért

53
    11-es a hazaiak javára! A partjelző beintésére ítél büntetőt a játékvezető! Fazio tartotta fel Molinat, könnyű szívvel befújt ítélet!

52
    A vendégek érthető módon behúzódnak a saját tréfelükre, és kontrákra rendezkednek be

50
    Rakitic lapos lövése mellé vánszorog, még várni kell a horvát játékos mesterhármasára

49
    A csapatok most egymás hibáiból élnek, sok a pontatlanság

48
    Negredo emelne át a hazai kapust messziről, de most nem jár sikerrel a vendégek támadója

48
    Kondogbia lövését Pabon blokkolja!

47
    Amaya tisztáz Navas elől, dobhat a Sevilla, közben Campbell (Betis) sántikál a pályán egy ütközést követően

47
    Felszabadítanak a vendégek

46
    Szöglet a Betis javára

46

Cserél a hazai alakulat a szünetben: Juan Carlos le, Molina be

Nagyon nagy Betis rohamokkal indult a mérkőzés, majd a 7. percben jött Rakitic, és a vendégek megszerezték a vezetést. Aztán a 19. minutumban a horvát középpályás ismét villant, ám ekkor még nem volt vége a gólgyártásnak, a Sevilla a 33. percben már 3:0-ra vezetett. Hogy mégis izgalmas lehet a második félidő, arról Medel gondoskodott, aki csúnyán eladta a labdát, így Pabon szépíteni tudott! 1:3-ról folytatják a csapatok!

46
    Többen is lesen vannak a vendégek közül, szabadrúgás kifelé

46
    1 perc lesz a ráadás

45
    Szabadrúgás a Sevilla javára, a távolság 35 méter lehet, ívelés várható

44
    Azt kell mondanunk, ez a találat is a semmiből született, ám ennek ellenére a Betis ezzel vissza jön a meccsbe

43
    GÓÓÓL! Szépít a Betis! Micsoda védelmi hiba történt! Medel rúgja bele a labdát DORLAN PABONBA, aki köszöni szépen, begyalogol vele a tizenhatoson belülre, majd hanyag mozdulattal emeli át Betot! 1:3!

37
    Nagyon fontos lenne a hazaiak számára, hogy még a szünet előtt tudjanak szépíteni

36
    Benat kapura küldi, és a távolság ellenére majdnem meglepi Betot! Nem sokkal ment mellé a hazai középpályás lövése!

36
    Szabadrúgással jöhetnek a hazaiak, nagyon messziről

34
    Kezd összezuhanni a Betis, az őszi 1:5 után most is nagyon rosszul állnak a zöld-fehérek, és még hol van a vége!

33
    A Sevilla gólt szerzett!
    GÓÓÓL! ÁLVARO NEGREDO kap remek kiugratást Reyestől, a vendégek támadója kihasználja a ziccert, 8 méterről nem hibázik! 0:3!

31
    Adrián rosszul mozdul ki a kapujából, a beadásra érkezik egy támadó, aki az üres kapu fölé bólint!

28
    Eladja a labdát a vendég együttes, de Campbell kivezeti a labdát, így oda a hazai kontra

28
    Szabadrúgás a Sevilla javára, felívelés várható

27
    Töredezett a játék, ami most egyértelműen a piros mezesek malmára hajtja a vizet

26
    Navas kap hosszú indítást a jobb oldalon, Paulao testtel fedezi a labdát, az eset után kisebb dulakodás alakul ki

19
    GÓÓÓL! IVAN RAKITIC ugratná ki a lesen lévő Negredot, aki elől egy védő elrúgja a labdát, ami így vissza kerül a középpályás elé, és ha már ziccerben találja magát, berúgja a második találatát az összecsapáson! Szabálytalan, de érvényes gól! 0:2!

15
    Campbell beadását Juan Carlos fejeli fölé a hosszú oldalról!

14
    Helyzetek mindkét oldalon, nagyon jó a mérkőzés idáig

13
    Felgyorsultak az események: Negredo kapáslövése irányt változtat a hazaiak kapusán, így végül kapufa lesz belőle!

10
    Rakitic nem tudja átvenni Reyes passzát, nagy helyzet lehetett volna az imént gólt szerző középpályás előtt!

9
    Juan Carlos kezezése miatt jöhet a Sevilla

8
    Szó szerint a semmiből szerezte a vezetést a piros mezes alakulat

7
    GÓÓÓL! Hidegzuhany a Betisnek! IVAN RAKITIC ugrik ki a bal oldalon, szinte az alapvonalig vezeti a labdát, eljátssza, hogy befele passzol, de a kivetődő kapus mellett a kapuba gurít! Okos találat! 0:1!

7
    A szabadrúgás után blokkolnak a vendégek

6
    Benat idő előtt végezte el a szabadrúgást

6
    Campbellt buktatják, szöglettel felérő szabadrúgással jöhet a Betis. A zöld-fehérek nagyon belekezdtek!

5
    Campbell veszélyes lapos beadását Botia rúgja ki!