Southampton FC – West Ham United 1:1 (vége) | Reading FC – Liverpool F.C. 0:0 (vége) | Everton FC – Queens Park Rangers 2:0 (vége)
Aston Villa FC – Fulham FC 1:1 (vége) | Arsenal FC – Norwich 3:1 (vége)
Aston Villa FC
1:1 (0:0)
Fulham FC
szombat 13.04.2013, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

Gyenge első félidő után élénkebb játékkal rukkoltak elő a csapatok, az Aston Villa megszerezte a vezetést, de a Fulhamnek igazán veszélyes megmozdulásai nem voltak.

Egy szögletnél Delph segített be egy meggondolatlan mozdulattal a londoniaknak, az egyenlítés után már inkább csak küzdelem folyt a pályán, a kapuk elvétve kerültek veszélybe. (18:01:00)

92
    Delph beadását Senderos hatástalanítja

90
    Benteke 10 méterről lő, kevéssel téveszt célt

90
    Csere a Fulhamnél: lemegy Richardson, bejön Riise.

87
    Richardson kap sárgát buktatásért

86
    Sylla indítaná Holmant a jobbösszekötő helyén, hosszú a labdája

84
    Lowton ível fel egy szabadrúgást, Schwarzer fogja üggyel-bajjal

Nagyjából 10 perce maradt a hazai csapatnak, hogy megszerezze a létfontosságú három pontot

81
    Petricet indítják, de szabálytalankodik Bakerrel, szabadrúgás jön kifelé

79
    Berbatov ad be a 16-os jobb sarkáról, Delph fejeli k a mezőnybe a labdát

76
    A harmadik csere a Villánáll: lemegy Weimann, bejön Bent.

76
    Berbatov kap jó labdát, de lesről indul

73
    Weimann beadása megpattan a védőkön, így lesz jó Delphnek, aki csúnyán fölé lő 8 méterről

70
    Berbatov beadását megcsúsztazják, Petric 5 méterről lőhet, de nem talál kaput

69
    Cserél az Aston Villa: lemegy Bowery, bejön Holman.

69
    Sylla első megmozdulása egy buktatás, sárgát kap érte rögtön

68
    Lemegy a gólszerző a hazaiaktól, Sylla a helyén

66
    A Fulham gólt szerzett!
    A balról beívelt szögletet a rövid sarok előtt FABIAN DELPH csúsztatja meg, a labda Guzant is meglepve a hálóba vágódik! Öngól! 1:1