Newcastle United – Sunderland AFC 0:3 (vége) | Stoke City – Manchester United 0:2 (vége)
Stoke City
0:2 (0:1)
Manchester United
vasárnap 14.04.2013, 15:05 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Nagy megkönnyebbülésre a játékvezető véget vet a mérkőzésnek, mert a Stoke City szenvedését nem volt túl jó nézni. A hazaiak lélektelen játékkal még csak megszorongatni sem tudták a listavezetőt, és tovább zuhannak a kieső helyek felé, most már csak a 16. helyen tartózkodnak! (16:58:08)

93
    Rooney ad kicsit lassú labdát Jonesnak, így megakad a vendégek kontrája

92
    Crouch ügyetlenkedik a manchesteri tizenhatos előtt, elválasztják a labdától a hazaiak csatárát

91
    3 perc lesz a ráadás

81
    Hatalmas védés a vendégek kapusától! Szöglet jön!

76
    Dobhatnak a vendégek a félpályánál, egy jó ideje nem értek labdához piros-fehér mezesek

75
    Teljesen visszaáll a Stoke City

74
    Járatja a labdát a United, a hazaiak játékában nincs sok perspektíva

72
    Eléggé alacsony színvonalú a mérkőzés, legalábbis egy Premier League összecsapáshoz képest

A Manchester gólt szerzett!
    GÓÓÓL! ROBIN VAN PERSIE áll a labda mögé, és február 10-e után ismét betalál a bajnokságban! 0:2!

65
    11-es a Manchester United javára! Van Persie lábát húzták el, jogos ítélet! Wilkinson volt a tettes!

65
    De Gea kirúgásával mennek el újabb másodpercek

64
    Valencia kapja a meccs első sárgáját, nem hagyott elvégezni egy hazai szaabdrúgást

64
    K. Jones fejeli ki a szabadrúgást

63
    Hernándezzel szemben a szabálytalanság, ami nyugodtan szöglettel felérőnek nevezhető

63
    Amennyiben a Stoke City nem talál valahogyan egy gólt, nem lesz túl sok izgalom ebben a mérkőzésben

62
    Támadásban a vendégek

61
    Adam a saját térfeléről próbál meg gólt szerezni, nem sikerül neki

60

59
    Adam tud lőni mégis, De Gea vetődve véd, azért nem volt túl veszélyes próbálkozás

58
    Átadja a területe a United, a hazai támadások eléggé körülményesek

57
    Továbbra sem cserélnek a hazaiak, nem tudni, mire várnak még ezzel

55
    Egy visszafejelt labdát Walters lő fölé az ötös csücskétől!

54
    Hernández (United) van lesen

53
    Van Persie kicsit kiszorulva, de ziccerbe kerül, de csak az oldalhálóba lő!

46
    Egyik csapatban sem történt csere a szünetben, ami azért kicsit meglepő a hazai oldalon

46

Gyors manchesteri góllal indult a mérkőzés, aztán viszont nem sok minden történt a pályán. A hazaiak nagyon indiszponáltan fociznak, ennél sokkal több kellene a pontszerzéshez a piros-fehér mezes együttesnek. Hogy léteznek-e még csodák, az a második félidőben kiderül!

46
    Jöhet az első hazai sarokrúgás! Adam beadását vágják ki a vendégek!

46

45
    Wilkinson cselezi be magát a tizenhatoson belülre, majd a blokkba lő

44
    Lassan vége az első félidőnek, és a hazaiak még kaput eltaláló lövést sem tudnak felmutatni

43
    Rooney szabadrúgása nem sokkal megy mellé!

43
    Közeben jó helyről jár a szabadrúgás

42
    A vendégek kontrájának 2 játékosuk is áldozata lett, továbbra sincsen lap a meccsen

39
    Valencia tapossa meg ellenfelét, a játékvezető azonban eddig lap nélkül igyekszik vezetni a mérkőzést

38
    Hátul passzolgatnak a manchesteri védők

37
    Kicsit leült a mérkőzés az utóbbi percekben. A United őrzi az előnyét, a Stoke pedig nem tud mit kezdeni a helyzettel

36
    Kötést kap a fejére a hazaiak védője, folytatódik a játék

35
    Ápolás miatt áll a játék, Wilkinson feje vérzik

34
    Rooney végzi el a szabadrúgást, a játékvezető azonban Hernándezt látta szabálytalannak, így oda a lehetőség

31
    Van Persie lövését Begovic védi bravúrral, szöglet jöhet!

30
    Adamet tüntetik el a tizenhatoson belül, hiába reklamálnak, nem kapnak büntetőt a hazaiak

26
    Van Persie szerez labdát a félpályánál, majd rögtön kapura lő, a kint álló Begovic azonban megússza, a labda jócskán célt téveszt

21
    Huth szabálytalankodik Hernándezzel szemben, még csak szóban figyelmeztet Moss játékvezető

20
    Robert Huth fejel mellé, De Gea nem biztos, hogy elérte volna a labdát, ha kaput talál a hátvéd!

19
    Szabadrúgással jöhet a Stoke City, a távolság 33 méter lehet, ívelés várható

18
    Shotton nagy bedobása után lefejelik a labdát, majd Whelan egészen pocsékul találja el a játékszert

5
    A Manchester United nem nagyon szokott pontokat hullajtani, amikor a vörös ördögök vezetést szereznek

4
    GÓÓÓL! A szögletet követően ide-oda pattog a labda, MICHAEL CARRICK piszkál oda egyet, a játékszer valahogy bepattog a hosszú alsóba! 0:1!