VfB Stuttgart – Borussia M'gladbach 2:0 (vége) | FC Augsburg – Eintracht Frankfurt 2:0 (vége)
FC Augsburg
2:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
vasárnap 14.04.2013, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

Megérdemelt hazai győzelem született a mai napon Augsburgban. A második félidőben próbált a Frankfurt aktívabban játszani, de csak ennyi volt az egész, nem tudott igazán nagy nyomást gyakorolni a hazai kapura, és tiszta ziccerekbe kerülni. Fontos három pontot szerzett a hazai csapat, ami még jól jöhet a végelszámolásnál. (19:27:47)

90
    Még egy Celozzi lövés a végére.

89
    Zambrano indít égy újabb vendég támadást, de csak passzolgatnak a tizenhatos előtt.

88
    Aigner kezeli le rosszul a labdát és az kicsorog a kapu mellett.

87
    A csapatok már várják a mérkőzés végét.

86
    Cserél a hazai csapat, Morávek helyére de Jong jön be.

85
    Matmour esik el a tizenhatosban.

84
    Won-Ji okoz egy kisebb zavart a vendégek védelmében.

83
    Próbálkoznak a vendégek továbbra is támadásokkal, de nem sikerült elérni eddig a szépítő gólt.

82
    Szórakozik a hazai közönség, meg van a három pont.

81
    A szögletet Manninger kapus húzza le.

80
    Matmour az ötösről fejel, kimarad a ziccer, csak egy szöglet a vége.

79
    Cserél a hazai csapat, Mölders helyére Oehrl jön be.

78
    Matmour és Inui cserél többször is labdát

77
    Oczipka beívelését fejelik ki a hazaiak a tizenhatosból.

76
    Többet kezdeményezik most a Frankfurt, de nem veszélyesek a hazai kapura.

75
    Matmour ügyetlenkedi el a helyzetet, de legalább egy szögletet végezhetnek el a vendégek.

74
    Most egy kicsit visszaesett az iram. Maninger kapus jöhet kirúgással.

73
    Újabb lassú frankfurti gurigázás, jól védekezik a hazai csapat.

72
    Bedobás a vendégeknek. Matmour szabálytalankodik a bedobás után.

71
    Megfontolt lassú vendég támadás

70
    Jung harcol a hazaiak szögletzászlójánál a labdáért, de elveszíti a párbajt, jöhet a hazai csapat.

69
    Hazai szabadrúgás, Baier rúghatja jobboldalról.

68
    Cserél a hazai csapat, Werner helyére Vogt jön be.

66
    Werner nagyon aktív, újabb kisebb lehetőségbe került Nikolov kapuja előtt.

65
    Rode esett el a tizenhatosba, de nem volt semmi, Manninger kapus kirúgása következik.

64
    Jól védekezett most a Frankfurt, gyors kontrába kezdenek.

63
    Jung ívelését húzza le Maninger kapus.

62
    Werner lövése megy a kapu mellé.

61
    Mölderst vágják fel a pálya közepén. Szabadrúgás következik.

60
    Hazai bedobás a vendégek térfelén

59
    Visszavesz a hazai csapat, passzolgatnak a pálya közepén, megfontolt támadást vezetnek most.

58
    Werner helyzetben átemeli a kapust, de gyenge az emelés és odaért még a kapus.

57
    Frankfurti támadás a jobboldalon, de Inui elrontja a passzot, indulhat a hazai csapat

56
    Újabb hazai támadás a gól után.

55
    Az Augsburg gólt szerzett!
    DONG-WON JI kap szép labdát és az ötös sarkáról szépen lövi ki a hosszú sarkot. Szép gól volt.

55
    Nagy iramú a mérkőzés, jó a meccs.

54
    Hazai szöglet után, Nikolov kapus rúgja ki a labdát.

53
    Nagyon szép hazai támadás végén került Won-Ji helyzetbe, de Zambrano időben csúszik be.

52
    Won-Ji szabálytalan. Zamabrano kapott egy nagyot.

51
    Fordulatos a második félidő eleje, sok az esemény mindkét oldalon.

50
    Hazai szöglet Mölders helyzete után.

49
    Celozzi kap sárga lapot.

48
    Matmour került helyzetbe a másik oldalon, de Maninger szépen védte a lövését.

47
    Mölders, Zambrano nagy hibája után kerül helyzetbe, és egy az egyben a kapussal szembe a kapu mellé lövi a ziccert.

46
    Cserél a Frankfurt, Lakic helyére Matmour jön be.

46
    A második félidőt a piros feketében játszó frankfurtiak kezdték.

46

Fordulatos jó első félidőt láthatott a hazai közönség. A hazai csapat volt aktívabb és dolgozott ki veszélyesebb helyzeteket, így megérdemelten vezet az első félidő után. Hamarosan folytatjuk a második félidővel.

45+2
    Nikolov kapus vágja előre a labdát.

45+1
    Hazai szöglet. Két perc a hosszabbítás.

45
    Won-Ji rúg egy gólt, de a játékvezető nem adja meg a gólt. A lásításból nem derül ki miért.

44
    Folytatódik a játék Nikolov kapus rúgja ki a labdát.

43
    Egy hazai játékos szorul ápolásra.

42
    Werner helyzetben, de Jung jókor érkezett és szögletre rúgta a labdát.

41
    Moravek került helyzetbe egyedül tört a kapura, de nagyon bukdácsolva tette ezt, végül szöglet lett a dologból.

40
    30 méterről próbálkozik Schwegler. Mellé ment a lövés.

39
    Klavan visszahúzásért kap sárga lapot

38
    Most jó lett a meccs. A másik oldalon Aigner ereszt el éles szögből egy jó lövést

37
    Ígéretes hazai kontra, de nagyon elrontják a hazai csatárok a lehetőséget.

36
    Inui kerül helyzetbe a másik oldalon, Maninger védet szépen, szöglet következik.

35
    Folyamatos hazai nyomást láthat a helyi közönség.

34
    Megint tizenegyes gyanús helyzet a vendégek kapuja előtt, de a visszajátszás igazolja a bírót. Nem volt az.

29
    Cserélnek a vendégek Meier helyére Celozzi jön be.

27
    DONG WON-JI lövése a tizenhatos sarkáról még megpattan egy védőn és az becsapja a kapust és így már nem éri el a labdát.

26
    A másik oldalon is sárga lapos szabálytalanság, de a bíró másképp látja. Fütyül a közönség.

25
    A hazai Baier kap sárga lapot. Jogos volt a lap.

24
    Oczipka beadását szépen húzza le Manninger kapus.

23
    Újabb hazai támadás, de pontatlan a vége, dobhat a Frankfurt.

22
    Nikolov kapus hosszú kirúgása.

21
    Nyomást gyakorol ezekben a percekben a hazai csapat a vendégek kapujára, és irányítják a játékot.

20
    Won Ji szépen hozza magát helyzetbe és veszélyes lövést küld Nikolov kapujára.

18
    Gyors hazai kontra, de kivédekezi a Frankfurt a támadást és kivágja a labdát az oldalvonalon túlra.

17
    Újabb hazai támadás végződik Won Ji lövésével

16
    De már rám cáfol a hazai csapat és egy nagy kapufát lő Verhaegh

15
    Nem valami nagy iramú eddig a meccs, különösebb gólhelyzet nélkül.

14
    Pontatlan vendég indítás, kigurul a labda az oldalvonalon túlra. Hazai bedobás következik.

13
    Passzolgat a hazai csapat a pálya közepén, rövid passzos megfontolt támadást vezetnek.

12
    Ébredeznek a hazaiak is, támadásba lendülnek, Jung vágja ki a labdát, bedobás a hazaiaknak.

11
    Mölderst tapossák a földbe a középpályán. Hazai szabadrúgás következik.

10
    Frankfurti mezőnyfölény eddig a meccsen.

9
    Rodet rúgják fel

8
    Frankfurti támadást alítanak meg a hazai védők, bedobás következik a szögletzászlótól.

7
    Inui kapott egyet a lábára

6
    Kóstolgatják egymást a csapatok, valamivel aktívabb az Eintracht csapata.

5
    Pontatlan hazai indítás a vendégek kapuja mellett csorog ki.

4
    Maninger kapus rúghatja ki a labdát az ötösről

3
    Callsen-Bracker szabálytalankodik és kap sárga lapot.

3
    Maninger vetődik jól egy veszélyes lövésre.

2
    A vendégek vezetik az első támadást a meccsen.

1
    A kezdőrúgást a tiszta fehérben játszó hazai csapat végezte el.

1

Kezdősor:

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek – Baier – Hahn, Morávek, Dong-Won Ji, Werner – Mölders.

Eintracht Frankfurt: Nikolov – Jung, Zambrano, Bamba, Oczipka – Schwegler, Rode – Aigner, Meier, Inui – Lakic.

Játékvezetők: Winkmann – Steuer, Assmuth..

A tizenhatodik helyezett Augsburg fogadja ma vendégül az Eintracht Frankfurt gárdáját. A hazai csapat a legutóbbi két meccsén kikapott, és hazai környezetben sem megy valami jól a játék. A mai napon nagy szükségük lenne a győzelemre hogy valamennyire eltávolodjanak a kieső zónától.

Nem lesz könnyű feladat a Frankfurt ellen, annak ellenére hogy az Eintracht is nagyon hulámzó teljesítményeket produkál az utóbbi meccseken. A Frankfurt a ligában a hatodik helyen tanyázik 42 ponttal. Az első egymáselleni meccsen Frankfurtban, 4:2-es hazai győzelem született.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.