ESTAC Troyes – AS Nancy-Lorraine 3:0 (vége) | AS Saint-Étienne – FC Lorient 1:2 (vége)
AS Saint-Étienne
1:2 (0:1)
FC Lorient
kedd 16.04.2013, 20:50 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francia Kupa

Annak ellenére, hogy a hazaiak uralták a mérkőzés nagy részét, vezettek több támadást, nyertek a vendégek és jutottak be a Francia Liga elődöntőjébe. A csattanó akkor történt, amikor már fejben mindenki a hosszabbítást várta. A vendégek jól küzdöttek, ezért megérdemelték a győzelmet, egyben a továbbjutást.

Köszönöm a figyelmüket! (22:43:43)

90+3
    A Lorient gólt szerzett!

HIHETETLEN! Amikor már mindenki a kétszer tizenöt perces hosszabbításra készült, a vendégek eldöntik a találkozó, egyben a továbbjutás sorsát! JEREMIE ALIADIERE egy kontrát követő bal oldali beadást kíméletlenül Ruffier kapujába bombáz!

90+2
    Veszélyt azonban nem tudnak kialakítani a pontrúgást követően.

90+1
    Szögletet rúgnak a vendéglátók.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében vagyunk.

89
    Nem kockáztatnak már fölöslegesen a csapatok.

88
    Nagyon úgy néz ki, hogy hosszabbítás lesz belőle.

87
    Manga éppen oda fejelt, ahol Ruffier állt.

86
    Szabadrúgást rúghat a vendégcsapat.

86
    A vendégek mestere is cserékkel frissít.

85
    Gassama le, Pedrinho be.

83
    Corgnet helyett Autret.

82
    Aktívabbak a hazaiak, veszélyesebb a támadásaik, de olykor a vendégek is zavart tudnak kelteni a zöld.-fehérek védelmében.

81
    Mindkét csapat a győzelemre játszik.

80
    Tíz perc van hátra a rendes játékidőből. Jelenleg hosszabbításra áll a találkozó.