Diósgyőri VTK – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Debreceni VSC 1:0 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
1:0 (0:0)
Debreceni VSC
vasárnap 21.04.2013, 18:30 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Ha nehezen is, de sikerült otthon tartani a három pontot a haladásnak. Az első nyögvenyelős játékrész után a másodikban megélénkült a játék, és a helyzetek is jöttek. Talán igazságosabb lett volna a döntetlen, elég ha csak a három debreceni kapufára gondolunk. Igaz hazai részről is maradt ki ordító helyzet.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (20:32:38)

90+1
    A hazaiak már nagyon a végső játékvezetői sípra várnak.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

89
    Szegény Debrecen! Mintha átok ülne a vendégeken, sehogyan sem sikerül a hálóba juttatni a labdát. A mérkőzésen a harmadik kapufája a Debrecennek! Milyen kár hogy nem kapufára játszák a focit, gondolhatják a vendégek. Bódi adta be szépen a labdát, Sidibe pedig ismét a lécet találta el fejesével.

87
    A hazaiak már az idővel is játszanak, miközben a vendégek lövésig se jutnak.

86
    Támad a Debrecen, de helyzetig nem jut el. A hazaiak magabiztosan védekeznek.

85
    Öt perc maradt hátra a rendes játékidőből.

83
    A hajrára Andorka is beáll Radó helyett.

81
    Ferenczi helyett Czvitkovics a pályán.

79
    Érdekes, hogy éppen a Haladás meccsein esik a legkevesebb gól az élvonalban. Ma is csak egy gól született, igaz még jó tíz perc hátravan a mérkőzésből.

78
    Sidibe sokkal aktívabb, mint Rezes volt.

77
    Sidibe elől Rózsa mentett.

75
    Támad a Debrecen, de az idő is egyre fogy.

73
    Búrány le, Szakály Attila be.

72
    A Loki közelmúltbeli mérlege kifejezetten jó a Rohonci úton. Lehet éppen ma javítja a statisztikáját a Haladás?

71
    Ugrait Jagodics váltotta.

70
    Most már mind a két oldalon hatalmas helyzeteket láthattunk.

68
    Mi maradt ki??!!! Ezúttal a Debrecennek volt szerencséje. Radó kapott egy kitűnő labdát középen, egyedül vihette Verpeczre a labdát, de a kiérkező kapus mellett mellé lőtte a ziccert.

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 51. Halmosi

Lapok:   34. Radó (HAL) – 10. Bódi (DVSC)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Búrány (73. Szakály), Guzmics, Devecseri, Tóth P. – Nagy I G., Rajos, Radó (83. Andorka), Iszlai, Halmosi – Ugrai (71. Jagodics)
    Debreceni VSC: Verpecz – Nagy Z., Máté P., Mészáros N., Ferenczi J (81. Czvitkovics). – Bódi, Ramos, Bouadla, Szakály P., Rezes (56. Sidibe) – Coulibaly