Getafe CF – RCD Espanyol 0:2 (vége) | La Coruňa – Athletic Bilbao 1:1 (vége) | CA Osasuna – Real Sociedad 0:0 (vége)
Sevilla – Atlético Madrid 0:1 (vége)
Deportivo La Coruňa
1:1 (1:1)
Athletic Bilbao
vasárnap 21.04.2013, 17:00 • Riazor Stadion • Primera División

A második játékrészben is többet támadtak a vendégek, sőt, Llorrente még a kihagyhatatlant is elpuskázta. Aztán a 81. percben megfogyatkoztak a baszkok, innentől kezdve szinte csak a Depor támadott, de nagy helyzetet már nem tudtak kialakítani a kék-fehérek.
    Ezzel a döntetlennel a Deportivo 2 pontra növeli előnyét a Mallorcával, 3-al a Zaragozával, és 6-al a Celta Vigo-val szemben. Igaz, utóbbi két együttes hétfőn méri össze a tudását! (18:51:13)

93
    A megítélt szabadrúgásból nem tud helyzetet kialakítani a Depor

92
    Ekiza sárgul be időhúzásért a vendégektől

91
    3 perc lesz a ráadás

90
    Iraizoz kirúgásával folytatódik a mérkőzés

89
    Utolsó vendég csere: a nemrégen beállt Aduriz helyére San Jose áll be

88
    Nagyjából 3-5 perce maradt a hazaiaknak, hogy megszerezzék zsinórbeli ötödik győzelmüket