hétfő 29.04.2013, 21:00 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

-------------------------------------------------------
    18. Wigan 32 pont (34 mérkőzés)
    19. QPR 25 pont (35 mérkőzés)
    20. Reading 25 pont (35 mérkőzés) (22:58:25)

A félidő után átgázolt az Aston Villa a rivális Sunderland együttesén, ezzel nagy lépést tesz a bent maradás irányába, ám a bajnokság még közel sincs lefutva. Vessünk egy pillantást a táblázat hátsó felére!

90+5
    Még egy vendég szöglet, Mandron fejel majdnem gólt! Guzan védett bravúrral!

90+4
    Teljesen veszélytelen a vendégek sarokrúgása

90+3
    McClean harcol ki szögletet a vendégek javára

90+2
    Most viszont a Sunderland járatja a labdát, mindkét csapat menne már az öltözőbe

90+1
    Egészen megalázó jelenetek, a vendégek szinte nem is érnek a labdához

90
    4 perc lesz a ráadás

89
    Jelentősen javít a gólarányán a hazai együttes, ami még a végelszámolásnál fontos lehet

88
    Az Aston Villa gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Kiütéses lett a vége! GABRIEL AGBONLAHOR ugrik ki a leshatárról, elviszi a labdát a kifutó kapus mellett, és könnyedén a hálóba passzol! 6:1!

87
    Utolsó vendég változtatás: Gardner helyén Vaughan folytatja

86
    Második vendég csere: Graham le, Mandron be

85
    Bent lekészített labdáját Weimann lövi kapura, Mignolet másodszorra fogja a játékszert!

Nagy Zalán

Gólok: 31. Vlaar, 38. Weimann, 55. Benteke, 59. Benteke, 72. Benteke, 88. Agbonlahor – 32. Rose

Lapok:   34. Cuéllar (SUN), 66. Rose (SUN), 76. Bardsley (SUN)   70. Sessegnon (SUN)

Aston Villa FC: Guzan – Lowton, Vlaar, Baker, Bennett – Sylla, Westwood, Delph – Weimann, Agbonlahor – Benteke(Bent, 79.)
    Sunderland AFC: Mignolet – Bardsley, Cuéllar, O'Shea, Rose – Gardner(Vaughan, 87.), N'Diaye, Larsson(McClean, 62.), Johnson – Sessegnon – Graham(Mandron, 86.)

Játékvezetők: Lee Probert – Collin, Brooks

Nézőszám: 35000