Real Betis Balompié S.A.D.
1:1 (0:1)
Deportivo La Coruňa
hétfő 29.04.2013, 22:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Igazságos döntetlen született, mindkét fél több lehetőséggel rendelkezett, amik kihasználatlanul maradtak. Riki szerzett vezetést még az első félidőben, azonban a 2.játékrész elején Molina kiegyenlitett. Ezután is támadásban maradtak a csapatok, de a Betis jobban akarta a győzelmet. Ez viszont nem jött össze, igy Betis-Deportivo 1-1. (23:52:05)

90+3
    Nelson Oliveira is besárgul.

90+3
    A Deportivo próbálja kivagdosni a labdákat.

90+2
    Időhúzó jelleggel Dominguez helyén Camunas a pályán.

90+1
    A 3perces hosszabbitás rögtön cserével kezdődik.

90
    Most mindenki a Depor térfelén helyezkedik.

89
    Pizzi megúszta a lapot, pedig kijárt volna neki.

88
    Kapura ment a szöglet, de Aranzubia védett.

87
    Szöglet, miután utoljára Pablo ért a labdához.

85
    Benat tudott lőni, de ahogyan az előbb, úgy most sem volt eléggé pontos.

85
    Az utolsó öt perc előtt, a Betisnek van nagyobb esélye a győzelemre, de Oliveira lövése révén a Depor került helyzetbe.