Kozármisleny – Ajka 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:0 (0:0)
FC Ajka
szombat 11.05.2013, 17:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

A hazai csapat végig uralva a mérkőzést megérdemelten gyűjtötte be az újabb 3 pontot. (20:17:20)

92 p
    Ismét vendég szöglet következik ezúttal a kifejelt labdára érkezett Czanik, de lövése Fellairól levágódott.

91 p
    Ajkai szögletet Sólyom öklözte ki, Czanik csapott le rá és lőtt kapu fölé.

88 p
    Sipos helyére érkezik a mérkőzés végére Pavlitzky.

88 p
    Egy vendég próbálkozás, távolról lőtt Sipos, de nem talált kaput.

87 p
    Az elmúlt percekben a hazai csapat birtokolja a labdát, a vendégeknél nem sokat van a játékszer.

83 p
    Subicz szolgált rá a sárga lapos figyelmeztetésre, mivel lerántotta Bodát.
    Szabadrúgást Schmidt végezte el, a labda a hazai kapu előtt ment keresztbe, de senki nem ért bele, így kirúgás következik.

82 p
    A gólszerző Frőhlich helyére érkezik Schmidt a hazai csapatba.

82 p
    Egy kipattanó labdát lőtt el egyből Sipos, de a hazai kapu fölé szállt a próbálkozás.

81 p
    Ígéretesnek tűnő labdát vett fel a kapujából kiérkező Jánosa, a hazai Nagy D. elől.

80 p
    Ajkai szöglet után fejelt Pákai a kapu fölé.

79 p
    A második félidő talán első vendég lehetősége, Horváth vett le egy felívelt labdát a hazai kapu előtt, de éles szögből csak Sólyom kezébe tudta lőni a labdát.

75 p
    A Kozármisleny gólt szerzett!

A csere sem zavarta meg FRŐHLICH-et és értékesítette a büntetőt.

74 p
    A büntető előtt cserélt a vendég csapat Kanta helyére érkezett Mihalecz.

74 p
    Városit buktatta Sipos a 16-on belül, Berger játékvezető egyből büntetőt ítélt.

73 p
    Városi ugratta volna ki nagyszerűen Frőhlichet, de az asszisztens lest jelzett, így érvénytelenítette Frőhlich találatát a játékvezető.

71 p
    Horváthnak mutatta fel a játékvezető Frőhlich visszarántásáért.

69 p
    Gunther elcsúszott, így Erőss futhatott el a jobb szélen, erősen lőtt középre az érkező frissen beállt Boda elé, aki a kapujából érkező Jánosába lőtt.

66 p
    Ismét cserél a hazai csapat ezúttal nem sérülés miatt érkezik Boda, Zsdrál helyére.

63 p
    Vélhetően sérülés miatt cserél a hazai együttes, Kiss helyére a védelembe Fenyvesi érkezik.

61 p
    A hosszú oldalon érkező Subicz elől mentett nagyot Erőss a hazai ötösön belül.

59 p
    Városi visszafejelt labdáját Frőhlich a védőjétől szorongatva estében lőtte kapu mellé.

57 p
    Változtatott a vendég együttes Szabó Péter helyére érkezett Szabó Levente.

53 p

Városi jobb oldali beadására NAGY J. érkezett a hosszú és megszerezte a vezetést a hazai csapatnak.

48 p

48 p
    Sipos kapott sárgát ellenfele visszarántásáért.

48 p
    Zsdrál szögletét Jánosa röviden ütötte ki, így Fellai lőhetett, a gólvonalon álló Gunther vágta ki a labdát.

47 p
    Hazai szöglet következik.

46 p
    Erőss ment el a szélen élesen lőtt középre Jánosa csak másodszorra tudta fogni a játékszert.

46

A mérkőzés elején a hazai csapat próbálta érvényesíteni akaratát és mezőnyfölényben játszott. A félidő végéére belendült az Ajka is és eljutott már a hazai kapuig. A mérkőzést nehezíti az eső, de bízzunk benne, hogy a második félidőben gólok is születnek.

45 p
    Szöglet után a játékvezető véget vetett az első félidőnek.

45 p
    Az eső a félidő végére beleerősített. Romic fejelte ki a labdát szögletre.

43 p
    Zsdrál szabadrúgásába Kovács még beleért de irányítani már nem tudta, így hazai kirúgás következi.

43 p
    Jobb oldali szabadrúgást végez el a hazai csapat.

42 p
    Kanta távoli lövését fogta Sólyom magabiztosan.

41 p
    Sipos ívelt be jobb szélről egy labdát amit Kiss fejelt ki az ajkai csatár elől. Kezd éledezni a vendég csapat.

39 p
    Subicz lőtt mellé távolról.

38 p
    Ajka végzett el szögletet, de a hazaiak felszabadítottak.

37 p
    A csúszós talajon ezekben a percekben nem alakul ki folyamatos játék.

34 p
    Fellai követett el szabálytalanságot, Gunther szabadrúgása veszélyesen pattant meg Szabón.

34 p
    Idő közben elkezdett ismét szemerkélni az eső.

33 p
    Nagy B. szabadrúgását Romic fejelte ki.

32 p
    A vendégek jutnak szabadrúgáshoz a jobb szélen.

30 p
    Az hazaiak mezőnyfölénye eddig a szögletek számában mutatkozik meg.

29 p
    Városi szabadrúgása a sorfalról pattant szögletre. A szöglet után Flőhrich lőtt fölé.

28 p
    Egy szemre is szép ellentámadás végén Városit csak szabálytalanul tudták megállítani a vendég védők.

26 p
    Ismét hazai szöglet, ezúttal Czanik szabadított fel.

23 p
    A 11 pontra ívelt labda a hazai alapvonalon hagyta el a játékteret, a játékvezető kirúgást ítélt, a vendégek nem értettek egyet az ítélettel.

23 p
    Ezúttal az Ajka végezhet el szabadrúgást.

22 p
    Szabadrúgást Frőhlich lőtte a sorfalba.

21 p
    Nagy József szerzet a vendégek térfelén labdát akit buktattak.

19 p
    Romic szerzett labdát és az ellentámadásból újabb szögletet harcolt ki a misleny. A szöglet után Zsdrál lőtt fölé távolról.

18 p
    Hazai szögletet végzett el Zsdrál, a labdát Jánosa öklözte a mezőnybe.

16
    Gyakori apró szabálytalanságok tördelik eddig a találkozót.

Az Ajka a biztos védekezésre rendezkedett be, míg a hazai csapat próbálja építeni támadásait, de eddig kevés veszéllyel.

A mérkőzés mezőny játékkal indult, enyhe mezőnyfölényben játszik a hazai csapat ezt Frőhlich távoli lövése is jelezte a 7. perc végén.

Elnézést a technikai kellemetlenségért. Remélem több gond már nem lesz.

A mérkőzés elejére az eső elállt, a kevés néző köszönhető annak, hogy az NB I-es PMFC is most játszik.

1

Kozármisleny: Sólyom – Erőss, Romic, Fellai, Kiss – Nagy J., Kovács – Városi, Nagy D., Zsdrál – Frőhlich

FC Ajka: Jánosa – Sallér, Subicz, Pákai, Gunther – Nagy, Horváth, Sipos, Czanik – Szabó, Kanta

Játékvezetők: Berger József – Farkas B., Huszár B..

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 – kor kezdődik.
    Szombaton újabb fontos mérkőzés vár az NB II Kozármislenyre, mely az Ajkát fogadja. A hazai csapat a tabella 2. helyén áll és a múlt fordulóban megszerzett három ponttal (Gyirmót – Kozármisleny 0-3) biztosította jövőre is az NB II tagságot. Az Ajka elleni siker óriási lépés lenne az ezüst érem megszerzése felé.
    Az Ajkának őszi idénye sikerült nagyszerűen, viszont a tavaszi gyenge szereplés edzőváltáshoz vezetett, három hete. A cél Ajkán az első ötben végezni ami biztos bennmaradást jelent.
    A múlt fordulóban hazai pályán értek el 1-1-es döntetlent a Csákvár ellen.
    A holnapi találkozón biztosan nem lép pályára a hazai csapatban az előző fordulóban 5. sárga lapját begyűjtő Marko Bjelanovic.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.