Rayo Vallecano – Valencia 0:4 (vége) | Real Betis – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | Atlético Madrid – Barcelona 1:2 (vége)
Málaga CF – Sevilla 0:0 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
1:0 (0:0)
Celta de Vigo
vasárnap 12.05.2013, 17:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Egy életéért küzdő Celta Vigotól nagyon kevés az, amit ma mutatott, így nem csoda, hogy egyre nagyobb a valószínűsége annak, hogy a vendégek jövőre már a másodosztályban rúghatják a labdát.
    A Betis ezzel a győzelemmel ellép az üldözőitől, és jó eséllyel pályázik az Európa Liga indulásra! (18:51:40)

90+3
    Hazai kirúgással érjük el a ráadás végét

90+2
    De Lucas nem tud átvenni egy indítást, talán a vendégek már feladták a meccset

90+1
    3 perc lesz a ráadás

90
    Les a vendégeknél, nagyon fogy a Celta ideje

89
    Adrián húz le egy hosszú indítást, majd dobja játékba a hazaiakat

88
    Hazai kontra végén Pabón lövi el a kapu előtt a labdát keresztbe!

87
    Adrián vetődik rá egy lecsúszott beadásra, ami majdnem megtréfálta a hazaiak kapusát

81
    Szabadrúgás kombináció után hiába egyenlítenek a vendégek, ezt a találatot is érvényteleníti a játékvezető, les miatt!

78
    Vadillo menne el a bal oldalon, de úgy tudják szerelni, hogy még a vendégek dobhatnak

77
    Iago Aspas (CVG) van lesen

75
    Tisztáznak a zöld fehér mezes hazaiak

75
    Hatalmas Celta helyzet, Adrián óriási bravúrral üt szögletre egy kapáslövést!

75
    Második vendég csere: Lago helyén Toni folytatja

74
    Lagot kell levinni a pályáról, a vendégek védőjét le kell majd cserélni

73
    Óriási helyzet marad ki, Rubén Castro labdája a kapufán csattan!

A Betis gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Vezetnek a hazaiak! RUBÉN CASTRO kap remek labdát, elesik előtte egy védő, ő pedig az ötös sarkáról a vendégek kapujába pörget! 1:0!

67
    A szabadrúgás érintés nélkül megy ki az alapvonalon túlra, kirúgás következhet

66
    Jonathan (CVG) tartja fel ellenfelét, jogos a lap

65
    Bedobással jöhetnek a vendégek a saját térfelük közepéről, a második félidő közel sem annyira élvezetes, mint az első

64
    Javi Varas kirúgásával folytatódik az összecsapás

63
    Adrián kap egy váratlan lövést éles szögből, a hazaiak kapusa másodszorra fogja a labdát!

59
    Siekrül megcsúsztatni a pontrúgást, de a fejes pont középre érkezik, így nem okoz gondot Javi Varas számára

50
    A második félidőben kiegyenlítettebb játékot láthatunk, mint amilyen az elsőben volt

46

Gól nélküli döntetlenre állnak a csapatok 45 percnyi játékot követően a Benito Villamarín-ban, ahol az első tíz percben a Betis két gólt is szerzett, ám a játékvezető mindkettőt les miatt érvénytelenítette. Helyzetekben nincs hiány egyik oldalon sem, meglátjuk, kinek az akarata fog érvényesülni a folytatásban!

45
    Nem lesz a ráadás

44
    A Celta igyekszik lassítani a játékot a félidő végén, a vendégek már nagyon várják a szünetet

38
    Juan Carlos lép ki ziccerben, de a hazai középpályás nem találja el a vendégek kapuját!

33
    Többségében a hazaiaknál van a albda, a Betis szerzett is már két érvénytelen gólt, de a Celtanak is megvannak a lehetőségei a kontrák végén

32
    Iago Aspas lép ki egy vendég kontra végén, lapos lövését vetődve védi Adrián!

27
    Iago Aspas veszi észre, hogy kint áll a hazaiak kapusa, ezért 35 méterről ível, de kapu fölé száll a labdája

25
    Próbálnak támadni a vendégek, de egyelőre nem nagyon tudnak mit kezdeni a Betis védelmével

24
    Javi Varas kirúgásával folytatódhat a mérkőzés

23
    Első lap a meccsen: Insa (CVG) követ el taktikai szabálytalanságot a félpályánál

22
    Hazai labdavesztést követően a fekete mezesek is elpasszolják magukat

21
    Tisztáznak a vigoi védők

21
    Rubén Castro kap remek kiugratást, a hazai csatár egy pattanást követően tüzel, Javi Varas vetődve üti a labdát szögletre!