Szlovákia – USA 4:1 (vége) | Franciaország – Niemcy 2:3 (hosszabbítás vége) | Csehország – Norvégia 7:0 (vége)
Lettország – Finnország 2:3 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Franciaország
2:3 (1:1, 1:0, 0:1)
Niemcy2
kedd 14.05.2013, 15:15A csoportos Világbajnokság

Megérdemelt német győzelem született végül. Többet tettek érte, mint a franciák és kilenc ponttal a csoport ötödik helyén végeznek. A franciák hét ponttal a hatodik helyet szerzik meg, mert nem valószínű, hogy Lettország az esti meccsen pontot tudna szerezni a finnek ellen, akik elsők akarnak lenni a csoportban és elkerülni az USA vagy Oroszország csapatát a negyeddöntőben. (17:45:29)

61:05
    Németország gólt szerzett!
    ERHOFF CHRISTIAN az NHL sztárja nem hibázik. Közelről védhetetlenül a fölső sarokba lövi a pakkot, és eldönti a mérkőzést. Gólpassz: Goc Marcel.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Sikerült a németeknek az egyenlítés a harmadik felvonásban.Jobban játszottak, de a győzelmet már nem sikerült kiharcolni a rendes játékidőben. Hosszabbítás következik.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:20
    Kiegészült a francia csapat

59:00
    Gyenge az emberelőny eddig, lassan lejár a két perc, és semmit sem sikerült a németeknek kidolgozni

58:05
    Les (Németország)

57:50
    Nagy német lehetőség megszerezni a győztes gólt.

57:18
    Kiállítás a franciák csapatából, 2 perc Besch

57:15
    Úgy néz ki hosszabbításban fog eldőlni a meccs.