Borussia Dortmund – 1899 Hoffenheim 1:2 (vége) | Borussia M'gladbach – Bayern München 3:4 (vége) | VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05 2:2 (vége)
Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf 3:0 (vége) | Norimberk – Werder Bremen 3:2 (vége) | SC Freiburg – FC Schalke 04 1:2 (vége)
FC Augsburg – SpVgg Greuther Fürth 3:1 (vége) | Hamburger SV – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
Borussia M'gladbach
3:4 (3:2)
Bayern München
szombat 18.05.2013, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Izgalamas meccsen maradt alul a Gladbach a Bayernel szemben, nincs mit szégyelniük, hiszen a Bayern egy igazi kemény dió, de azért azt ne feltjsük el, hogy a Gladbach két góllal is vezetett, igy azért már nem hangzik olyan jól a dolog. A második félidőben is láthattunk két gólt, mindkettőt a francia Ribéry lőtte, ezzel a Bayern München forditott és nyert az utolsó körben 3:4-re a Gladbach vendégeként. (17:23:40)

90+1
    Csak egy perc ráadás lesz.

90
    Boateng távoli szabadrúgását ter Stegen vette karjaiba.

89
    Schweinsteiger volt szabálytalan Xhakaval, aki lent is maradt és ápolás miatt most áll a játék.

88
    Nincs sok idő hátra és a Gladbach bajban van, mert ki fognak kapni, ha nem változtatnak.

87
    Hanke lement és ez volt az utlsó meccse a Gladbach szineiben.

86
    Lesen volt az egyik Bayern játékos.

84
    Az egyik gólszerő Hanke lejön, De Jong váltja.

83
    A Bayern mehet előre, de ter Stegennél köt ki a labda.

82
    Nincs újabb helyzet most.

81
    A Bayern kettőt is cserélt, Robben és Müller lement, Shaquiri és Pizarro jött helyettük.

79
    Most nincs változás, főleg a középpályán megy a harc.

77
    Hermann helyett Younes a palyán.

76
    Mandžukić le is jön, Gomez a helyén a Bayernnél.

75
    Mandžukić fejelt a hoszzún, ter Stegen a kapuba vetődve szedte ki a labdát.

74
    Hermann vesztette el a labdát jó helyzetben.

72
    Nem tud gyorsan kontrázni a Bayern.

71
    Dante szerelt szépen.

70
    Rátérünk az utolsó húsz perce, amikor is már a Gladbach áll vesztésre.

69
    Ter Stegen gyorsan elvégzi a kirúgást.

68
    Ribéry húzta el a kapus mellett a labdát, de belőni már nem tudta.

66
    Alaba vezeti a vendégek akcióját.

65
    Itt az első csere, Hrgota helyére Rupp jön.

64
    Tartogatja a Bayern a labdét a Gladbach 16nál.

A Bayern gólt szerzett!
    Most is Ribéry a gólszerző, egyből lőtt, igaz a távolság csak 5méter volt ebben az esetben, nagy hiba a hazaiaktól.

56
    Mi lesz itt még, ki fog most vezetést szerezni?

55
    Arango közvetlen közelről nem tudta bevenni Neuer kapuját, ami szinte ürese volt.

53
    Micsoda gól Ribérytől, kapásból a 16-on kivülről, a labda pedig a léc alá vágódott.

51
    Müller már nem tudta befutni a passzt, kirúgás jöhet.

50
    Neuernek kellett kifutnia,hogy elrúgja a labdát.

49
    Hrgota lőtt mellé.

48
    Mandžukić lökött ellenfélén, kifelé itél a biró.

47
    Nem volt változtatás a szünetben.

46

Nagyon jó meccset fogtunk ki, melyen már 5 gól esett. Stranzl kezdte meg a gólgyártást már a 4.percben, rá egy percre Hanke is beköszönt, a Bayern Martinez szólója után szépitett, de a 10.percben már megint két góllal mentek a vendéglátók, az első félidő góljait Ribéry zárta a 18.percben, de ezek után is voltak helyzetek, a Bayern irányitott, de egyenlőre mégis vesztésre állnak.

45
    Nincs ráadás.

44
    Müller faulja törte meg a játékot.

43
    Sok kis támadás van az utóbbi percekben, de igazi helyzet nincs nagyon.

42
    Most Neuer a végálomás.

41
    Az utolsó gól óta leültek az események, nyom a Bayern, de ter Stegen a helyén többnyire.

40
    Hanke beadott labdája mindenkinek egy kicsit hosszú volt.

39
    Ez is ter Stegennél landol, aki magabiztos az utóbbi percekben.

38
    Dante inditja a Bayern akcióját.

37
    Ter Stegen húzta le Ribery centerezését.

36
    Ter Stegennél köt ki a Bayern következő akciója.

35
    Martinez lökte földre az ellenfélét.

34
    Kicsit tartogatja a labdát a hazai csapat, kell nekik is a pihenő a nagy iramban.

33
    A szögletből semmi sem lett.

32
    Müller került nagy helyzetbe,de ter Stegen közel volt már és kivédte.

31
    A Bayern diktálja a tempót, megint náluk a labda.

30
    Robben passzolt túl hosszan Ribérynek.

29
    Most Ribáry próbálkozott, de lecsúszott a lővése.

28
    Lahm lőtt kicsivel főlé, egyből szúrta rá 10méterről, nagy lehetőség volt.

27
    Most a fehérmezesek mennek előre

26
    Hiába rontja el a támadást a Bayern, mindig visszakapják a labdát.

25
    Stranzl hosszú előre ivelt labdáját Alaba nem tudta lekezelni, ezért dobhat a Gladbach.

24
    Ribéry lőtt jócskán mellé.

23
    Gladbach tartja a labdát.

22
    Hogy lesz még gól, abban biztosak lehetünk.

21
    Labaszerzés a Bayern részéről, mennek előre.

20
    Az első húsz perc rendkivülire sikeredett.

18
    Ribéry a gólszerző, a rövidre rúgta és ter Stegen nem tudott háritani.

A Mönchengladbach gólt szerzett!
    Persze, hogy gol ismét, Arango előre passzol, végül Nordveithoz került a labda és syépen kilőtte az alsót.

9
    A Bayern próbál előre nyomulni.

8
    Hihetetlen ahogyan ez a meccs kezdődik.

7
    Megint gól, ezt most a vendégek szerzik, Martinez egyedül ment a kapura és elpasszolt ter Stegen mellett.

5
    Megint hibázik a Bayern, Hanke kapott jó passzt, ő pedig egy az egyben a kapussal szemben nem hibázott.

4
    Nagyon jó volt a beadás, a vendégek resen hagyták Stranzl,aki zavartalanul a hálóba fejelt.

3
    A Gladbach jöhet szabadrúgással.

2
    A hazai csapat tiszta fehér szerelésben játszanak, mig a vendégek tiszta feketében.

1

Borussia Mönchengladbach: ter Stegen – Wendt, Stranzl, Nordtveit, Brouwers, Arango, Jantsche, Hermann, Xhaka, Hanke, Hrgota

Bayern München: Neuer – Lahm, Boateng, Dante, Robben, Schweinsteiger, Ribéry, Javi Martínez, Alaba, Mandžukić, Müller

Játékvezetők: Kinhöfer – Scheppe, Stegemann.

Jó napot kivánok! Ma egy jó meccs van kilátásban két erős ellenfél között, a Borussia Mönchengladbach fogadja a Bayern München gárdáját a Borussia-Parkban. Mindenki előtt már egyértelmű, hogy a Bayern nagyszerű formában van, már régóta megnyerte a Bundesligát, és játszani fog a Bajnokok Ligája döntőjében is a Dortmund ellen. A Mönchengladbach bármilyen hosszú ideig is harcolt az egyik Bajnokok Ligája pozicióért, jelenleg mindössze 7. helyen tartózkodnak és szeretnék elkapni a Hamburg csapatát. Véleményem szerint egy nagyon jó meccset fogunk ma látni, ezért maradjanak mindenképpen a meccsre!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Gólok: 4. Stranzl, 5. Hanke, 10. Nordveit – 7. Martinez, 18. Ribéry, 53. Ribéry, 59. Ribéry

Borussia M'gladbach: ter Stegen – Wendt, Stranzl, Nordtveit, Brouwers, Arango, Jantsche, Hermann, Xhaka, Hanke, Hrgota

Játékvezetők: Kinhöfer – Scheppe, Stegemann