Egri Fc – Győr 2:3 (vége) | Szombathelyi Haladás – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége) | MTK Budapest FC – Debreceni VSC 3:1 (vége)
Fehérvár – Pécsi MFC 1:2 (vége)
Egri Fc
2:3 (1:2)
ETO FC Győr
szombat 01.06.2013, 14:00 • Vác • OTP Bank Liga

Farkas egyenlíteni tudott 11esből a 72. percben, fel tudott tehát állni. A 83. percben érkezett Pátkai és a vendégek 10. szögletrúgását gólra tudta váltani. Győzelemmel fejezni tehát az idényt a bajnok csapat. Köszönöm a figyelmet a végeredménnyel zárom soraim, Egri Fc – Győri ETO FC 2-3! (15:51:54)

90+4
    Németh Norbert kap lapot. Könyököse miatt.

90+3
    Horváth lépett ki az eladott labdával, Kamenar időben eszmélt. Elhagyva kapuját mentette meg csapatát a góltól.

90+2
    Takács engedi ki a rossz beadást követően a labdát.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Pátkai kapásból ellőtte a hosszún.Pattogós kísérletét könnyen fogta Palásthy.

89
    Novák harcolt a labdáért, átesett védőjén, büntetőt reklamáltak a társak, de ez nem ért 11est!

88
    Próbálkoznak az egriek becsülettel, de a labdszerzés nehézségekbe ütközik.

87
    Novák próbálta a rövid oldalra érkező Matetitsnek továbbítani a játékszert, Palásthy vetődött ki, övé a labda.

86
    Novák Csanád mozdult lesre. Palásthy rúgja előre.

85
    Kalmár kapta a jobb szélen , a labdaszerzést követően. Megállította védője egy az egyben, így lelassult a támadás.

84
    Csere a Egri Fc-nél/nál: lemegy Albert, bejön Szabó.

83
    Az ETO gólt szerzett!
    PÁTKAI MÁTÉ fejesével vezet a bajnok csapat. Az Öt és felesről biccenthetett. 2:3!

82
    Takács harcolja ki a 10.szögletet.

81
    A kilencedik ETO szöglet sem hozott veszélyt.

80
    Fenyvesi szabadít fel a bal oldali beadást követően.

79
    Sztanisics biccentette ki Horváth elől a beadást.

78
    Megnyerné az idény utolsó meccsét is a bajnok csapat, nyomnak, de igazi helyzetig nem jutnak.