Mexikó – Olaszország 1:2 (vége) | Spanyolország – Uruguay 2:1 (vége)
2:1 (2:0)
Uruguay
vasárnap 16.06.2013, 23:59 • Recife, Arena Pernambuco • Konföderációs Kupa

Vége a mérkőzésnek!
    Spanyolország végig uralta a játékot, és erre mi sem mutat jobban, mint a labdabirtoklás ami 71-29 volt a spanyoloknak. Az első félidőben Pedro és Soldado szerzett gólokat, majd a végén Suárez egy szép szabadrúgás góllal szépített.
    Ezzel megérdemelten nyert 2-1re Spanyolország Uruguay ellen.
    Köszönöm mindenkinek a késői figyelmet és mindenkinek jó éjszakát kívánunk! (01:55:42)

94
    Utolsó perc

92
    Soldado ugrott ki és gyanús körülmények között esett el, de a bíró nem látott semmit. Nagy hiba volt a Japán játékvezetőtől

91
    4 perc a ráadás

90
    Ramos lőtt egy szabadrúgást a bal szélről. de lövése csúnyán felé ment

88
    Uruguay gólt szerzett!
    18 méterről balról lőtt egy szabadrúgást SUÁREZ, amit a rövid felső sarokba tekert. Szép lövés volt.

85
    Mata beadását Martínez próbálta kapura fejelni, de ez neki nem is sikerült és még szabálytalan is volt

84
    Már a spanyolok sem akarnak gólt szerezni és ez a közönség nem tetszését váltja ki

83
    A mérkőzéstől mindenki többet várt, de a spanyolok eldugták a labdát, így esélye sem volt Uruguaynak a gól szerzésre